Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belüli szégyelőség?

Családon belüli szégyelőség?

Figyelt kérdés
otthon mennyire vagytok szegyelősek szülök testvér elött kort és nemet is irjatok

2016. máj. 25. 09:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten. Fehérnemű marad.
2016. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem akarom, hogy meztelenül lásson akárki a családból...


23F

2016. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Meztelenül max a húgom lát, amikor legyantáz.

Egyébként a meztelenség a férjemé. De fenérneműben sem szívesen mutatkozom a család előtt. Inkább felveszek egy pólót.

2016. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban ez nem volt tabu nálunk addig, míg nem ébredtünk tudatunkra, mi a különbség lány és fiú közt. Én takargattam magam, mert bátyám piszkált, hogy nincs cicim, aztán azért mert lett. Kialakult, hogy már nem rohangálunk egymás előtt ruha nélkül. Párom előtt persze simán megteszem, és a gyerekem előtt is, amíg nem lesz akkora, hogy már zavarba hozza. 33/N
2016. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Párom XDD
2016. máj. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Ez nem szégyenlősség kérdése, hanem a jó ízlésé. Soha nem járkálunk otthon meztelenül.
2016. máj. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az vagyok!

26/N

2016. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten nem szeretek vetkőzni anyám előtt, mert folyton bámul. 11-12 éves koromban tűnt fel, hogy valahányszor fürödtem vagy öltöztem, bejött és nem akart kimenni, hanem nézett. Nagyobb koromban megkértem, hogy menjen el, ne bámuljon de mindig közölte, hogy ő nem is bámul. Aztán maradt és nézett tovább. Amúgy a melleimet nézi (ami szinte nincs is, nagyon kicsi, azóta is gondolkodom ilyenkor, hogy még mindig azt várja, hogy nőjenek?). Régen megpróbált rábeszélni, hogy egy szál bugyiban aludjak, mert ő úgy szokott. Már rég nem lakom otthon, de ha megyek látogatóba és ott öltözök, a mai napig azonnal jön nézni, illetve jönne csak én azonnal abbahagyom az öltözést, illetve elmegyek máshová öltözni. Ő mindig járkált előttem pucéran de nekem ez valahogy fura.

Faterom előtt viszont simán elmegyek egy szál fehérneműben is ha épp muszáj, mert ő soha még csak rám sem nézett, nem mutatott érdeklődést ha meglátott.

2016. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A jóízlés határain belül, értsd meztelen nem flangálunk egymás előtt. :D
2016. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mivel már több éve nem él velünk apám, egy szál bugyiban flangálunk itthon a kánikulában.

Csak nők vagyunk. Anya, nővérem és én. A bugyi kivételével nem zavar ha meglátnak ők ketten engem félpucéron. Miért legyek szégyenlős a saját anyám előtt? Meg a nővérem előtt?

2016. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!