Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ha a párom...

Normális, hogy ha a párom gyerekei eljönnek hozzánk disznó ólat csinálnak a lakásból?

Figyelt kérdés
Egy 8 és egy 6 éves gyerekről van szó. Az apjuk mindent rájuk hagy, mondván hogy a gyerek jól érezze magát. A kisebbik nem is köszön nekem ha odaér, még ha ráköszönök se, az apja annyit nem mondd neki hogy legalább köszönjön vissza, ha már magától nem tud. Mire elmennek minden szét van dobálva, állandóan pattogatott kukoricát esznek a szobába, amit utána söpörhetek, nem esznek ebédre főtt kaját hanem amit éppen megkívánnak (jégkrém, kukorica, csoki). Az apjuk ezt is rájuk hagyja. Mondtam neki legutóbb, szóljon rájuk hogy a szétdobált társasjátékokat pakoltassa velük össze, mert én nem fogom. Erre összepakolta ő. Normális dolog ez?
2016. máj. 29. 10:04
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
15%
borzalom ez a nő pff
2016. máj. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Akkor innentől pakoljon össze, mosogasson el, csináljon meg mindent a férjed.
2016. máj. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
24%
Válóok.
2016. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
45%

Nyilván az apa azt a kis időt amit a gyerekeivel tölt, úgy szeretné, hogy a gyerekeknek minél jobb legyen. Így rájuk hagy mindent.

Az, hogy illetlenek és nem köszönnek, lehet az anyuka beszéli őket ellened, nem? Vagy jóban vagytok?


Ezért nem kellene nekem gyerekes férfi...

2016. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
27%
Normális. Azt a kevés időt amit együtt tudnak tölteni nem fegyelmezéssel akarja tölteni. Még akkor sem ha az aktuális hancúrmacának ez nem tetszik. És igaza van.
2016. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nem hancúrmaca vagyok hanem az élettársa. :)
2016. máj. 29. 10:29
 7/35 anonim ***** válasza:
22%
Ugyanaz. Ha így folytatod gyorsan le leszel cserélve. Értem én hogy zavar az hogy neki van egy családja aminek te SOHA nem leszel része, de ezért a gyerekekkel szívózni hát elég aljas dolog.
2016. máj. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
26%
Én lánygyerekes nővel álltam össze, de borzalom. Akár mit mondtam vagy szóltam az nem volt jó , utána én is ráhagytam . A kislány persze mikor rájött hogy neki mindent szabad , annál inkább szemét módra viselkedett. Kutyát akart a lakásunkba, na ezt azért nem engedtem meg. Most a saját lakásukba minden a kutya körűl forog. Tiszta kutyaszőr , kutya szag minden . De ezen meg már én vigyorgok. Úgyhogy gyerekes nővel soha ne kezdjen senki.
2016. máj. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
56%
Igen, lehet hogy nem népszerűek az ilyen őszinte és életszerű válaszok, lehet hogy közhely, de igaz: Ezzel jár a gyerekes pasi. Százszor is meg kell gondolni, kész. Szava csak a szülőnek van és ezt én is támogatom, mert ha most 6 párja lesz, akkor mind a 6 szóljon még bele abba ami nem tetszik? Káosz lenne. Más gyerekével az ember képtelen olyann toleráns lenni, mint a sajátjával. Nem mondom hogy mindent rájuk kellene hagyni, de vannak szülők, akik az együtt töltött időt bármi áron kellemesen akarják eltölteni. Akár túlzásokkal is. Legalább szereti a gyerekeit. Nincs ezzel semmi baj, nem lehet mindenkinek megmondani, hogyan nevelje a gyerekét. Akkor sem ha nem tetszik. Nálunk is disznóól lenne az udvaron/házban, ha nem takarítanánk naponta többször. Ezzel jár a gyerek. Aki mást mond, az hazudik.
2016. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
73%

nem, nem ezzel jár a gyerekes pasi.

Igen, azzal jár, hogy mennek a gyerekek, de nehogy az legyen már normális, hogy ebben a két napban felfordítanak mindent, mert jaj, apu ebben a két napban legyen jófej...

Én nem váltam el, fogalmam sincs, milyen hétvégi szülőnek, vagy hétvégi szülő párjának lenni, de tuti nem engedném meg ezt. Ez kettőtök háztartása, és attól, hogy az ő gyedrekei, onnantól, hogy te is ott vagy, főzöl, takarítasz utánuk, a te pénzed is benne van az ellátásukban, igenis jogod van beleszólni a hétvégébe.

2016. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!