Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme ennek? Miért kell...

Mi értelme ennek? Miért kell csipkelődnie ismeretlenül az após jelöltnek? Miért viselkedik így egy majdnem 50 éves férfi?

Figyelt kérdés

A párommal fél éve vagyunk együtt, és át szoktunk járni egymáshoz, mert úgy gondoljuk, hogy így a fair, hogy mindketten ugyanannyi időt töltünk egymásnál.

Őt ismerik a szüleim, és engem is ismernek az Ő szülei.

Az én részemről nincs baj.

Náluk: az anyjával jóban vagyok, úgy kezel, úgy törődik velem mintha a lánya lennék, sokat beszélgetek vele, tegnap is beszéltünk vagy 3/4 órát.

Az apja....

Multkor átmentem hozzájuk, és a barátom lekísért a buszhoz, és kérdezi tőle az apja, hogy mikor jön?

mondja a barátom: majd!

Erre az apja: tessék?

Mondom neki, nyugodtan és kedvesen: 20 perc is ittvan.

Amikor beszéltem a barátommal elmondta, hogy az apja ezt gúnyos flegma válasznak vette, ebből volt 1 balhé, persze a barátom és az anyja bevédtek.

Tegnap náluk voltam, a konyhában az apja leejtette a kést, fel akartam venni neki, erre ellökte a kezemet és ilyet szól jó flegmán:

kössszz.... haggyad csak!!!!!!!!!!

Meg barátom szedett nekem kaját, és fel vittük a szobába, mert az apja mondta a magáét.

Aztán fent közöltem barátommal, hogy menni akarok az apja miatt, erre jövünk le, és az apja gúnyosan: Na mivan???? ennyi volt a nagy kajálás????

Baromi szarul esik amit csinál.

Nemis beszélt még velem, nem itélhet meg.

Amikor ott vagyok náluk húzza a száját, pofákat vág, morog stb.

A barátomnak mondtam, hogy én nem akarom, hogy beszéljen vele, de hajthatatlan.


2010. ápr. 11. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Akkor van balhé ha magadra veszed. tök felesleges. Majd abbahagyja. Nem kell róla tudomást venni, max köszönsz neki és kész. Ha lepereg rólad a morgása, akkor abbahagyja.
2010. ápr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

meg elvárja, hogy én kérjek bocsánatot, mert flegma voltam velem amikor mondtam a 20 percet.

Hát nem fogok olyanért bocsánatot kérni, amit nem tettem.

2010. ápr. 11. 11:23
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Féltékeny.

Érzi, hogy kikerül a fennhatósága alól a fia, és inkább már veled van, rád figyel, neked kedveskedik stb. Amiből az következik, hogy nem személy szerint neked szól az ellenszenves viselkedés.


Egyetlen módszer van, ne végy róla tudomást, de ne is menekülj! Tégy úgy, mintha kedves lenne veled, mert ezzel nem tud mit kezdeni! Nem mondhatja, hogy flegma, vagy szemtelen vagy:) De ne is rohanj el, amikor rossz passzban van, mert ezt úgy fogja értelmezni, hogy ő nyerte a játszmát (ezek ugyanis pusztán gyerekes játszmák a részéről).

2010. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Szia!

Alapból nem csíp téged apósod,és bármit is teszel,mondsz neki semmi sem lesz jó neki.Az az igazság direkt provokál téged.Nem tudsz mit csinálni,hiba akarsz a kedvébe járni nem fog sikerülni.A legjobb amit tehetsz saját magad érdekébe,minimálisra csökkented apósoddal való találkozást.

Az én anyósom ilyen 5 éve ez megy,azt rájöttem,hogy minek erőlködjek így semmi kapcsolatom vele hálég.


2 gyermekes anyuka

2010. ápr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Keresztapám pont ilyen flegma volt velem, mert 14 évesen nemtudott magáévá tenni,Azután úgy gyülölt mint a bűnt. Amikor megismerkedtem a férjemmel elmentünk hozzájuk, mert keresztanyut nagyon szerettem és szeretem, azt súgta a fülembe, na látod másnak csak betörtél. Pfujj! Mondjuk nálatok ez más szitu, majd megnyugszik. A kapuzárási pánik biztosan előjött nála 50 évesen.
2010. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

11:28-asnak igaza van!


Csak kérdés,ki-e bírod ezt idegileg??

2010. ápr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az apósod egy primitív bunkó, egy igazi biohulladék. Ne foglalkozz vele, és főleg azt nem érdemli meg, hogy megpróbáljál neki megfelelni. Nem magadat kell büntetned az ő hülyeségéért. Ha már nagyon idegesít, szólj vissza valami csípőset (bármiféle érezhető indulat és trágár szavak nélkül, csupán hűvös eleganciával - az ilyen ősembert ezzel lehet a legjobban megalázni).
2010. ápr. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolótol kérdezem, hogy mivel lehetne visszaszólni neki? valami ötlet?
2010. ápr. 11. 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne szólj vissza neki, felesleges balhé. Csinálj úgy, mintha ott se lenne. Köszönj neki persze, de itt ki ismerült. Ha beszél: mintha senki se beszélne, engedd el a füled mellett.

Nem érdemes összeveszni vele, reagálni se. Úgyse lesz jó, bármit csinálsz, ha visszaszólsz, akkor még jobban meggyűlöl. Nézd levegőnek.

2010. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg mondhatod, hogy ha mindenáron kötözködni akar, majd egyeztettek egy időpontot, mert most nem érsz rá.
2010. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!