Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Családi ebédnél...

Mit csináljak? Családi ebédnél összeveszet a férjem az édesapámmal Politika miatt! Annyira hogy apum elküldte melegebb éghajlatra, és azt mondta hogy bene tegye a lábát a házába Soha, és szabályosan kidobta.

Figyelt kérdés
Én a férjem védelmére keltem így én is mentem vele.. Most akkor mit csinájak? Mert a férjemet ezek után nem hiném hogy szivesen látná. köszönöm a válaszokat.!
2010. ápr. 11. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem üljetek le és beszéljétek meg
2010. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, hogy lehet így az ostoba politika miatt összveszni, sajnálom

Mindenképpen üljetek le és beszéljétek meg egymással, így az biztos, hogy nem maradhat. Szerintem azért még várjatok vele egy kicsit, hogy mindenki lehiggadjon mármint apukád és a férjed

2010. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg apukádnak majd négyszemközt, hogy nem szabad vérremenően politizlni. A férjednek ugyanígy. Ez egy komolytalan téma, kár veszekedni miatta. Békítsd ki őket és a jövőben ne menjen bele a férjed hasonló vitába. Inkább vonuljon vissza.
2010. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt teszi a politika: megosztja a családokat, és olykor helyrehozhatatlannak tűnő szakadásokhoz vezet.


Próbáld meg elmagyarázni édesapádnak, hogy attól, hogy másképp gondolkodtok politikai kérdésekben, ti még szeretitek őt, és szeretnétek békében élni. Ha nem látja ezt be, hogy te pártállástól függetlenül a lánya vagy, a férjed meg a veje, akkor nem nagyon lehet vele mit csinálni.

2010. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez nagy probléma. Nálunk minden családi összejövetel veszekedésbe fulladt két családtag eltérő politikai nézetei miatt. És mivel mindkettő makacs természet, nem is békültek ki soha. Sajnálom, hogy így alakult, mindenképpen meg kell értetni velük, hogy a család a legfontosabb.
2010. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia,szerintem alszanak rá egyet és idővel mindenki megbékél.Te pedig próbáld mindkét felet okosan csitítani.Te vagy az aki,mindkettőjüket ismered és pici női fortélyokkal ügyesen kibékítheted őket.
2010. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
nagyon ismerős helyzet! Nagybátyám országgyűlési képviselő egy bizonyos párt színeiben, a sógornője pont a másik oldal felé húz! Általában ez a "sógornéni" adja a családi partikat, és nálunk is volt már hasonló kirohanás. Amiket az előző válaszolók írtak teljesen korrektek. A család mindig a következő napon békül ki a mi esetünkben, a két érintett fél telefonon vagy személyesen megbeszélik, hogy tiszteletben tartják egymás véleményét és legközelebb nem balhéznak. Persze ez még sosem jött össze. Szerintem a Te esetedben a barátodnak kellene majd kezdeményezni a békülést! A soraidból úgy jött le, hogy édesapád elég karakán, határozott személyiség. Ha az általa favorizált párt nyer barátod felhívhatná és gratulálhatna!
2010. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit kihűlni az ügyet, aztán majd ha lezajlik a választás, stb, kérjél meg valkit (családtagot), hogy közvetítsen, és kibékültök. A jövőre nézve viszont TILTSD MEG hogy politikáról legyen szó a családban. Én is megtiltottam, és ha valaki mégis kezdi, vagy jeges csend fogadja, vagy én rászólok.
2010. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úristen, ezen hogy lehet összeveszni az összes politikus ugyanolyan semmirekellő.

Vagy felteszem azon veszekedtek, hogy melyik politikus lopja a legkevesebbet.

2011. máj. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!