Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Emerencia...

Mi a véleményetek az Emerencia névről?

Figyelt kérdés
2016. jún. 10. 16:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
28%

Nekem tetszik. Nagyon régen olvastam itt egy választ, ahol a lánynak ez volt a neve, és hozzá egy nagyon különleges vezetéknév (egy híres költőnk neve) társult. Ha itt van, üzenem neki hogy nemrég én dicsértem meg a nevét az egyik Pesten hallottam poszt alatt :D

Szép, régies név.

2016. jún. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Semmiképp nem adnék a gyerekemnek ilyen hülye nevet.
2016. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
91%
Erről mindig nagymamám jut eszembe, akinek valamikor réges-régen, az 50-es években volt egy ilyen nevű kolléganője, valami kényes doktorné nagysága.Mamám emlegette is, hogy volt ez a lehetetlen kolléganője, lehetetlen névvel.
2016. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%
Szörnyű, Szabó Magda Az ajtó című nyanyaponyvája jutna eszembe róla. Remélem nem onnan vetted...
2016. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Minek kell egy embernek ilyen balf.sz nevet adni? Smmivel sem lesz jobb az embernek egy agyoncicomázott névtől, sőt, a suliban még halálra is fogják cikizni őt... De ha te ezt szeretnéd a gyerekednek...
2016. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon tetszett Az ajtó, abban szerepel Emerenc, de a név maga elég öreges, egy százéves néni jut eszembe róla.
2016. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
A végén CIA-nak fogják becézni.
2016. jún. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%
Olyan mint egy gyógyszernév ...nagyon gáz ezzel egy embert büntetni!
2016. jún. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
63%

Szörnyű.

Egy ismerősöm nővérét egyébként így hívják. Sajnálom szegényt.

2016. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
50%
Most véletlen kérdésként találtam a dologra, a becses nevem pedig az Emerencia volna. Hozzá kell tennem, hozzá lehetetlen kiejtésű lengyel vezetéknév is társul, úgyhogy a bankkártyámra sem fér ki a nevem. :D Egyébként mindenkitől azt hallom, hogy szép, különleges név, kicsit tündérkés :D Én szeretem, valahogy tekintélyt parancsol. Eminek becézzük, de újonnan mindenki kitalált valami neki tetszik, pl. van aki Miminek hív :)
2016. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!