Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom felvidítani nagynén...

Hogy tudom felvidítani nagynénémet?

Figyelt kérdés
Ma átjött nagynéném, és anyukámmal eléggé összevesztek. Anya felhozta, hogy mamámék mennek ki Amerikába(nagybátyámhoz) és ilyen-olyan cuccokat fog hozatni. Nagynénim azt mondta, hogy mamámék nem bevásárolni mennek ki, hanem pihenni. Anyánakez nem tetszett, és elkezdtek ezen veszekedni. Kb. 10 perc múlva nagynéném felpattant, és elrohant. Anya hozzávágott elég csúnya dolgokat. Mondtam anyának, hogy ezt most nem kellett volna, majd nagynéném után rohantam. Egészen a házáig rohantam, majd becsengettem. Pár másodperc múlva nyitott ajtót, láttam a szemén, hogy sírt. Bementem, majd leültünk a kanapéra, és próbáltam jobb kedvre deríteni. Szerintem nála töltöm ezt a napot, sőt lehet ottalszom. Annyira sajnálom:(
2016. jún. 21. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nekik kell megbeszélniük.
2016. jún. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az anyud is egy harácsoló, a gazdagokra ez jellemzõ,tisztelet a kivételnek.
2016. jún. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!