Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S Hogyan tudnám felvidít...

S. O. S Hogyan tudnám felvidítani a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Napi kapcsolatban állok vele, de csak neten beszélünk. Nagyon rossz paszban van, munkahelyi gondjai vannak. Mivel tudnám felvidítani?
2011. szept. 15. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Adsz neki biztatàst, hogy ne csüggedjen.
2011. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ohhh, hát biztatom én, meg mindenben a pozitívumot keresem és azt "tálalom" neki, de nem igazán segít. Néha már engem is lehangol, persze ezt nem éreztetem, vele. Csak nagyon szeretnék segíteni, ha már munkában nem is, de legalább, hogy jobb kedve legyen.
2011. szept. 15. 11:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, nemcsak a munkahelyén van gondja. Mi indokolná ezt a nagy búskomorságot? Otthon minden rendben van? Te kije vagy neki? Esetleg barátnője? Vagy barát barát?
2011. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ő fiú, én lány, de barátok vagyunk. Otthon nem hiszem, hogy gond lenne, arról biztosan tudnék. Konkrétan a mnkahelyén vannak problémák és ugye ott van reggeltől estig. Fizikai munkát végez, tehát el is fárad, meg a légkört sem bírja ott.
2011. szept. 15. 13:22
 5/5 Milanista válasza:

beszégess vele sokat, ha kiadja magábóla baját, talán meg is könnyebbül.

Légy igazi pszichológus.

Néha a z is jó ha valaki meghallgat.

2011. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!