Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 gyerekkel bejelentett...

Lejla0029 kérdése:

3 gyerekkel bejelentett munkahely nélkül albérletben mennyi az esély az apukának hogy elegye az anyukátol a gyermekeket?

Figyelt kérdés
2016. jún. 24. 12:36
1 2
 11/16 Vattil válasza:
0%
szia sempi megnyered
2016. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, h minek csinálnak az ilyenek gyereket.

Nem jó senkinek sem.

Amúgy értelem szerűen, ha anyának nincs segítsége (szülei pl.), akkor apa sokkal nagyobb előnyben van. Egyéb esetben gyámügy viheti...

2016. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Helyes válasz ***** válasza:
78%

Miért ne lehetnének az apáé a gyermekek? Főleg ha felelősen tud róluk gondoskodni.Az apának ugyanolyan joga van hozzájuk vagy tévednék?Miért kell ezt a kérdést így kriminalizálni.Hát nem a gyermek érdekeit kell nézni?

Lakás van ,megélhetés van.Pont.

2016. jún. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Lakás van ,megélhetés van.Pont."



Nem...nem pont! A gyerekek érdekeit nézik elsősorban,nem a pénzt,meg az anyagiakat!

2016. jún. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 berkeczy ***** válasza:
Ha nagyszulo...vagy...Nszulok...tamogatnak...tudjatok.....igazolni...nincs...gond
2016. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Helyes válasz ***** válasza:
38%
Nem csak az anyagiakra akartam rávilágítani.Számomra evidencia,hogy mindkét szülő alkalmas a gyermekek felnevelésére(optimális esetben).Tudom,hogy a jogszabályok milyenek,sajnos.De egy kicsit lobbizhatok itt a férfi társadalom jogaiért.
2016. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!