Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után ti megbocsájtanátok?

Ezek után ti megbocsájtanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kíváncsiságból és egyéb érdekek miatt kérdezem ezt! 19 éves vagyok és volt egy szintén 19 éves párom..

Idén megszületett az első gyermekünk, Amikor kiderült, hogy terhes rengeteget beszéltünk arról, hogy most mi legyen és mihez kezdjünk. Úgy döntöttük, hogy a legjobb tudásunk szerint felneveljük... én emiatt rengeteget dolgoztam és iszonyatosan féltem, hogy nem leszek jó apa...Mikor megszületett nagyon örültem és teljesen máshogy láttam a világot.. De az akkori párommal úgy döntöttünk, hogy a család érdekében itt most az a megoldás, hogy külföld legalábbis egy párévre.. amire saját lakás és biztonságos környezetben tudjunk élni.. Így is lett.. 1 hónap alatt.. amíg külön voltunk kiderült, hogy az egyik haverommal kavar és szerelmet vallott neki.. Én rengeteget próbálkoztam, hogy egy család legyünk.. azelőtt, hogy én megtudtam volna, hogy kavarnak végig azt hitegette velem, hogy Szeret.. és mikor megyekmár haza... Most jelenleg külön vagyunk.. És lényegében a kérdésem.. ha ő rájön, hogy tévedt a Kislány érdekeit nézve megérné megpróbálni ismét együtt?



2016. jún. 29. 12:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Ne tedd tönkre az életed az o kényelme miatt, a kislányt természetesen legjobb tudásod szerint neveld es lásd el, de az anyja semmit nem érdemel.
2016. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha szeretsz szenvedni, akkor igen.

Dehogy éri meg! a gyerek nem hülye, megérzi a feszültséget a levegőben. Hacsak nem tudjátok szépen megbeszélni a történteket.

2016. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha már az elején így viselkedett, akkor szerintem nincs értelme. Úgy tűnik, ő nem veszi ezt olyan komolyan, mint te.
2016. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

Ezek után, ha visszamenne hozzád, csak a pénz miatt tenné.

A kislánynak próbálj anyagilag és érzelmileg is megadni ami tőled telik, de ez a nő semmi jót nem érdemel, hiába a gyereked anyja.

2016. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gyors válaszokat.. sajnos néha nagyon lelkiismeretes tudok lenni... Igyekezni fogok még ilyen "fiatalon" is a legjobbat nyújtani a kislánynak :)
2016. jún. 29. 13:03
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
Persze, a "szerelmednek" megéri, mutasd be neki a külföldi barátaidat is, hogy több esélye legyen.
2016. jún. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom mit jelent az, hogy kavart? Sőt azt sem tudom, hogy honnan tudod. Csak nem a haverodtól, aki éppen most akar benneteket szétválasztani? Vannak megcsalások, amiket meg lehet bocsájtani, sőt érdemes törekedni is rá, ha már gyerek is van. Egy vasárnapi apuka, az csak vasárnapi apuka, éppen csak a lényeget nem fogod látni a gyereked életéből. Szóval kicsit át kellene gondolnod, hogy ha mondjuk a párod részegen smárolt egy haveroddal, magyarul egyszerű hülyeség volt amit csinált, azért érdemes-e rögtön lemondanod a szerelmedről és a gyerekedről.
2016. jún. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
7es, te komolyan ilyen papucs vagy? Én senki kedvéért nem tudnék megbocsájtani egy ilyen cafatnak,sőt, ha úgy viselkedne kezdeményezném hogy a gyereket is nálam helyezzék el.
2016. jún. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
8-as, én nő vagyok a gyk pedig köztudottan tele van megcsalt, önbizalomhiányos pasikkal, akik csak azt tudják károgni, hogy minden nő egy k,urva. 13 éve vagyok párkapcsolatban, és volt kavarás, túléltük, emberből vagyunk. A kérdező esetében meg pillanatnyilag nagyon magas a tét, tulajdonképpen a családja. És nem tudjuk mi történt egy szájrapuszi, vagy szex, vagy csak a haver hazudozik valamit, nagyon nem mindegy.
2016. jún. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Ahol már valamelyik fél kavar, ott már nincs csalás. Meg aki egyszer megtette, az megteszi máskor is, főleg ha megbocsájtották az előzőt, mert nincs mit vesztenie. Én is nő vagyok, de én nem tudnám megbocsájtani. Ha szeretek valakit nem csalom meg, ha meg nem szeretem, akkor nem vagyok vele, gyerek ide vagy oda. Egy ilyen nőért nem érdemes küzdeni.
2016. jún. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!