Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjek pénzt a szüleimt...

Hogyan kérjek pénzt a szüleimtől? (lent)

Figyelt kérdés

Helló 13-éves fiú vagyok és elszeretnék menni a kőzeli városi strandra de nemtudom hogy kérjek pénzt még sohasem kértem apukám most fogja hozni a fizetését és gondoltam kérek tőle 2000-ft-ot...Nem járok 20-30-e forintos cuccokban..ne hiddjétek.


Nem loptam tőlük soha..nem is lopnák...ha suliba adnak és mondják h vegyem ki a tárcájukból akkor is odaviszem hozzájuk hogy ők adhák ide mert én nem veszek ki a tárcából pénzt .Szeretnék elmenni nagyon ebbe a hőségbe ...kérlek segítsetek ..



2016. jún. 29. 23:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Apu! Tudom, hogy ti nem rajongtok a strandért, de egy barátommal nagyon szeretnénk elmenni. Tudod, nyár van meg meleg is van, szeretnénk kicsit jól érezni magunkat és hűsölni a vízben.

Mondhatod neki, hogy szendvicset meg innivalót vinnél otthonról, csak a belépőt meg az útiköltséget kellene fizetni, ha épp nem jól álltok. Szerintem azért egy 13 éves gyerek hadd strandoljon, ezek gyerekkori élmények ugyanúgy, mint a táborok.

Kérdés, tudsz úszni? Ha a válasz nem, ne haragudj, de nem engednélek el.

2016. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Háton hason gyorsan lassan lebeni mindent xD a buszköltség 250 ft oda-vissza..kaja az nemgond..
2016. jún. 30. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!