Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tudtam meg, hogy haverom...

Most tudtam meg, hogy haverom szülei unokatestvérek, ezt a család hogy fogadhatja el?

Figyelt kérdés
egyébként semmi baja nincs a srácnak,full egészséges
2016. júl. 12. 13:52
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
74%
Tudomásul vették két felnőtt ember döntését.
2016. júl. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Az unokatestvérek hivatalosan is összeházasodhatnak, gyakorlatilag semmi probléma sem lehet belöle.

Amit sokat hisznek, hogy rokonoknak beteg gyereke lesz, csak akkor érvényes, ha sok generáción kereszült mindig a közeli rokonságon belül házasodnak.

Csak alegtöbb ember túl buta ahhoz, hogy ezt felfogja.


Egyébként meg kinek lehetne kifogása az ellen, ha két felnött ember összeházasodik, ha ez minden szempontból megengedett?!?!?

2016. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Az a sajnálatos, hogy az iskolai oktatásból hiányzik az, ami sok évtizeddel ezelőtt még megvolt: az egészségtan, hogy az iskolából kikerülők legalább saját testük működésével legyenek tisztában, mert láthatóan, hiába szörfölnek az interneten, csak a reklám és a hülyeség jut el hozzájuk.
2016. júl. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Nem tudom, elhánynám magam, ha ugyanaz lenne a nagyszülőm, mint a férjemnek.
2016. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!