Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki azért nem inna alkoholt az esküvőtökön mert szoptatja a babáját?

Figyelt kérdés
Ez tényleg olyan hatalmas bűn? Már kiakaszt a család, mintha szabotálnám az esküvőt :-(
2016. júl. 18. 09:25
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Az égvilágon semmi rosszat. Akik viszont emiatt nyaggatnának azoknak az esküvőjére el sem mennék. :)
2016. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk fiú vagyok, szóval max a leendő partnerem nevében szólhatok.
2016. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
97%

Nem szólnék semmit, mivel nem is foglalkoznék vele.

Eleve nem szoktam nézni, hogy ki, mit iszik. Pláne nem megparancsolni, hogy mindenki azt igyon, ami nekem jól esik :D

Egyébként sem mindenki iszik alkoholt. Akkor sem, ha nem szoptat.

Szóval fura családod van. Foglalkozzanak azzal, hogy ők mit isznak. Te meg ne igyál, ha nem akarsz.

2016. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy bűn. Ne igyál, ha nem akarsz! Még akkor se kell innod, ha este innál és csak reggel szoptatsz, nem kell innod, ha nem akarsz. Ostoba szokás rákényszeríteni valakire az alkoholt/cigi/egyéb drogot.


Én nem szoptatok, tápszeres a gyerek, de nem iszunk alkoholt szinte soha (egyébként sem ittunk). Voltunk három esküvőn már ebben az évben, és nem ittunk alkoholt a lagzikon és nem is maradtunk sokáig. Nem érdekel, ki mit szól.

2016. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt annyira nem értem!

Èn ugyan már nem szoptatok, de mégis ha valaki megkínál, mondom hogy köszi, nem iszok.... a döbbent arc, és a kérdés MIÉRT?!?


Ne foglalkozz velük, nem mindenkinek olyan nyomorult az èlete, hogy csak piásan lehessen elviselni!!!

2016. júl. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
95%
Én örülnék neki, hogy végre egy normális ember. Az alkoholt ritka gusztustalannak tartom. Aki emiatt nem barátkozik velem, az említést sem érdemel. Nem igazi barát.
2016. júl. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
26%
Én eleve nem szeretem az alkoholt,és senki kedvéért nem fogom magamba erőszakolni. Elég deformált eszed lehet,ha ilyenen kiakadsz. És igenis,a baba fontosabb annál,hogy megkockáztassa az anyuka,hogy iszik alkoholt. Én is voltam már esküvőben,az öreg nénik sem igazán isznak alkoholt,de senki nem szólja meg őket.
2016. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%

Ha valakinek ez "probléma" küld el melegebb éghajlatokra. Nekem nincs gyerekem még is teljesen érthető, hogy aki terhes vagy szoptat, az nem iszik és nem dohányzik addig..

Pedig nagy dohányos vagyok én is de akkor is vannak időszakok amikor egyértelműen NEM lehet, mert ott a baba.

2016. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
85%
7.vagyok! Ne haragudj,félreolvastam,azt hittem,hogy te vagy az,akinek probléma,hogy valaki nem iszik alkoholt!! :)
2016. júl. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

"Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki azért nem inna alkoholt az esküvőtökön mert szoptatja a babáját?"


Semmit, ez magánügye.


Söt, ha "valaki nem inna alkoholt az esküvőtökön", az is teljesen normális dolog, mindenki azt iszik, amit akar.

2016. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!