Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek a saját esküvőtökön?

Engednétek a saját esküvőtökön?

Figyelt kérdés

Mondjuk alacsony és kissé duci menyasszonyt képzeljetek el, aki boldogan tervezget a leendő férjével. Egyszer csak jön egy nagyrokon, és kezdi mutogatni, hogy milyen szép lesz az ő lánya koszorúslánynak az esküvőn, mikor a pár nem is kérte meg koszorúslánynak (nem terveztek ilyet), és a "koszorúslány-ruha" egyértelműen egy menyasszonyi ruha, fehér, kevés bordóval. A leendő viselője pedig majd 10 centivel magasabb a menyasszonytól, és eltökélt szándéka, hogy ő megy majd be elsőnek a templomba, mint esküvő-indító, valamint kijelenti, hogy énekeli fog az esküvőn, hogy mindenki hallja, milyen szép a hangja.

Mit szólnátok ehhez? Mi kissé ledöbbentünk, és nem tudjuk, hogy mondjuk meg, hogy nagyon nem így képzeltük, nem kérünk másik menyasszony-hasonmást az esküvőre, sem bevezetőt, sem éneket (ismervén a hangját). Hogy közöljük, hogy ne most robbanjon a bomba?


2011. szept. 13. 16:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen nem engedném. Az a te napod, nem másé. Mond csak meg neki nyugodtan, ne engedd, hogy tönkretegyék neked.
2011. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Én nem,ez nem a ti esküvötök lenne hanem a kislány fellépése,szerintem simán odaállna a völegény mellé is,Leépteni őket még idejébe,és mi az hogy ő vonul be előszőr ki ő?Nagyon el vannak kapatva,hú én amilyen paraszt vagyok kiosztanám őket jól,még most kell neked is helyre tenni a dolgokat,mert most engedsz nekik és idővel a fejeden táncolnak majd.


29N

2011. szept. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nagyon sértődősek, nemrég volt a családban egy keresztelő, ott is majdnem harag lett a családtagok közt, mert máshogy képzelték. Tudom, hagyni kéne a fenébe, de nem akarom, hogy bárki is harag, sértődés miatt hiányozzon az esküvőről.
2011. szept. 13. 16:52
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se hagyd hogy elrontsák azt a napod ami remélhetőleg életedben 1x van.Nyugodtan mond csak meg hogy nagyon sajnálod de nem így tervezted el.És a ruháját is változtassa meg.Ha megsértődik megsértődik... akkor ennyit értek neki ha ezek után ennyire megsértődik.Végül is nekik kéne bocsánatot kérni nem neked.
2011. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%
A sértődés az erőszak egyik formája. Ez mindenképp az. Hadd sértődjenek meg, ha nem értenek a szép szóból. Életed egyik legfontosabb eseményén, nehogy már eléd tolakodjanak. Te meg hagyod, csak hogy ne essen sértődés. Sértődjenek. Le vannak ....! A többi rokon úgyis tudja, milyenek! Miért nem jelentkezett az X-faktorba a kislány? Ott kiélhetné magát. Az az ő napja lett volna. Ne már a tiédet rontsa el. Határozottan meg kell nekik mondani, hogy nem így képzeltétek. (Még ha kérés formájában hangzott volna el részükről! De nem, ők kijelentik! Hát mi ez, ha nem erőszak?) Bicskanyitogató viselkedés részükről!!!
2011. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Sértődjenek meg nyugodtan, de ne rontsák el a TE napodat!

Mond meg nekik, hogy nem kell a csaj koszorús lánynak és az ének sem kell. Maradjanak a fenekükön normálisan a többi vendég között és hagyják a feltűnési viszketegséget.

2011. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

Én nem is hívnám meg az esküvőmre!!


Mondd meg neki, hogy majd a saját esküvőjén énekelgessen!!! Kapcsoljátok le az áramot, világítást...

Vagy ha mégis elrontaná azt az esküvőt, rontsátok el neki ti is! Pl. írjátok ki egy papírra, hogy ő egy ..., és ragasszátok ki valahova, ahol mindenki látja, vagy a saját hátára.

2011. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy bocs, de ez az ÉN napom, csak rólam és (természetesen) a páromról és az esküvőnkről szól. Úgy terveztük, hogy... (itt elmondod h koszorúslány nuku), szóval köszönettel visszautasítanánk.

Ha meg megsértődik, egyel kevesebb gond, puffogjanak csak, legalább megkímélnek egy fejfájástól az esküvődön.

2011. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen ember nagyon nyomulós és ha nemet mondasz, akkor biztos lehetsz benne, h bűntudatot fog majd benned kelteni, h te milyen bunkó vagy. DE neked a saját boldogságod legyen az első, ne vmi önjelölt sztár, aki azt hiszi, h más napját kisajátíthatja magának.

Kemény lesz majd, de le kell őket beszélni. Ha nagyon énekelni akar, akkor meg majd énekel a lagziban. Ezt meg is mondhatod, h szívesen veszed, ha a lagziban énekel. Sztem az nem olyan szörnyű. Ha a csaj rosszul énekel, akkor meg felteszed youtube-ra és jót röhögtök.

2011. szept. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak és kizárólag az legyen, amit Te akarsz, jól nézünk már ki... :D A rossz rokon? Akkor már inkább legyen távolságtartás. Kinek kellenek ilyen rokonok, barátok? De ez csak az én kis véleményem. Viszont mindenképp az legyen, ami a Ti elképzeléseteknek a legmegfelelőbb, mert ez nem mindennapi dolog.
2011. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!