Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt vele? Ez megoldás...

Mi történt vele? Ez megoldás lenne? Segítség kellene számomra, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!(bocsi ha hosszúra sikerül)

Az a problémám,hogy nem tudom mit tegyek!Remélem tudtok segíteni!

Van egy Ángyon(a mamám testvérének a felesége)mi úgy hívjuk Boriángyi!

Új házat építettünk,és nagyon sokat járt ide a boriángyi,mindennapossá vált az hogy ő itt van,elmosogatott,tejberizst csinált nekem mire hazaértem suliból,felmosott,és mivel anyukám mesterfodrász és este fél 10ig dolgozik reggeltől,ezért mindig segített nekünk,nagyon kedves,aranyos,és vicces,különleges egy néni(60 éves) néha csúnyánbeszél,de nagyon aranyos és jól áll neki,mindenkinek megmondja az igazat,és mindig jókat nevettünk,nyaranként amikor apukám szedett gombát,ő kisütötte,megettük,meg itt szokott ebédelni,mert amennyit segít megérdemelte és szívesen adtuk neki,nem lakik messze tőlünk,mindig biciklivel járt ide,sokat nevettünk,ha egyedül maradtam itthon eljött és itt aludt,szeret gyógynövényből teát készíteni,olyan igazi nagymama féleség,mindig mondta hogy olyan mintha az unokája lennék,pedig csak a rokonom,és nagyon szerettük egymást,én egyébként is rendmániás vagyok,és együtt takarítottunk meg ilyenek.

És az történt hogy hozta nekünk mostanába a friss tejet,és volt egy régebbi tejünk a hűtőben aminek az alján volt egy pici,meg volt egy teli ami a friss volt,azt mondta még délután anyukámnak hogy elviszi a régi tejet mert túrót csinál belőle,abba úgyis kevés van,és amikor este akartam inni tejet,akkor csak a régi volt a hűtőben,gondoltuk biztosan eltévesztette a Boriángyi,és hát szerintünk így is van! mert anyukám is látta hogy délután még itt volt mindkettő és most meg itt maradt a régi,felhívtuk és mondtuk hogy esetleg nem ő véletlen az frisset vitte el,és mondta hogy ő biztos nem meg stb.

És akkor észrevettük hogy a mindennapos jövetelből,az lett hogy nem jött,néha valóban idegesített már minket amikor filmet néztünk és kiabált hogy "sziiiiiiiiasztok"meg kávégépet bekapcsolta és nyomta a kávét reggelente,de elnéztük neki,és akkor felhívtam másnap hogy szia boriángyi miért nem voltál itt ma?mondom haragszol? azt mondta igen,nem adtuk meg a kellő tiszteletet,és mi azt gondoljuk róla hogy ellopta,EGY SZÓVAL SE MONDTUK és nem is gondoltunk ilyet,tudjuk hogy milyen becsületes,és hát akkor még sírtam és a telefonba mert ő volt a példa arra hogy vannak normális mamák is,ugyanis a másik két mamám mindenen megsértődik,meg nem szabad szólni nekik,meg hát néha idegesítőek,de ő mindig olyan ari volt meg minden,és akkor mondtam is neki hogy olyan akar lenni mint a mamám,hogy nem szabad szólni mert megsértődik,azt gondoltam és azért mertem telefonálni neki,mert azt hittem vagyunk olyan jóba..de ezekszerint nem?:(

És mondta hogy ne nehezítsem meg a helyzetét,mindjárt ő is sírni fog,nálunk mindig mondta ha valaki megharagudott rám,nembaj kislányom mindig annak rossz aki haragszik,még soha nem haragudott meg ránk,egyszer mondtam neki valamit és mondtam hogy ne mondja el senkinek de elmondta egy embernek?és nem szóltam neki,na mindegy ez a történet,azóta se volt itt,ez egy hónapja volt,és azon gondolkozom hogy írjak neki levelet,és berakjam a postaládába? hogy kedves boriángyi,és mindent szépen megírva? vagy hagyjam?

ő nem olyan hogy majd egyszer csak beállít,ő képes évekig haragudni,ránk még soha nem haragudott!

Köszönöm annak aki elolvasta,légyszi segítsetek!

13/ L


2010. ápr. 16. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el hozzá sé beszélj vele.Biztos,hogy már nem haragszik,csak nehéz újra megjelenni és úgy tenni,mintha nem történt volna semmi.Egy olyan délutánon menj,amikor utána már nincs dolgod és kérd meg,hogy kísérjen haza és csináljatok valamit ott nálatok,amit szoktatok.Sütés,takarítás stb.Fel kell oldani a hangulatot,mert most már csak a dac tartja otthon,de ha szépen kéred szerintem neki is nagyon hiányoztok és borítsatok fátylat a múltra.
2010. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Szerintem pattanj biciklire, és ne levelet írjál neki. Menj el egy kis csokor virággal meg egy csokival a Boriángyihoz, és beszélgessetek. Ezzel többet fogsz elérni, mintha levelet teszel a postaládájába. Persze ha nem akarsz elmenni, a levél is jó megoldás lehet. Szerintem ő azt várja most, hogy valaki kibékítse. Ne hagyjátok, egy liter tej nem ér annyit.. még ha elvitte, akkor sem!!!
2010. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En a helyetekbe meg sem kérdeztem volna a tejügyet.Menj el hozzà,biztosan nagyon rosszul esett neki,hogy szàmonkértétek a tej miatt.Es ha az ùj tejet vitte volna el,biztosan nektek csinàlta volna a tùrót.Békitsd meg szegénykét.
2010. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,eddig az első ötlete tetszik a legjobban!

DE mindenkinek köszönöm:)

2010. ápr. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!