Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Sok mindent kipróbáltam...

Sok mindent kipróbáltam eredmény nélkül, ráadásúl reflux beteg ként is változtatnom kellett az étkezésemen, de mégsem volt eredmény,11 éve sikertelen minden próbám, adjatok olyan tanácsot ami segítség lenne számomra?

Figyelt kérdés
2009. márc. 18. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én naponta 5-ször eszem!!

Imádom a kávét!Te is szereted?

Én azzal kezdem a napot!

0,5-ös tejjel iszom,és édesítőPort használok (Nem tablettásat),ez sokkal jobb!

Auchanban kb. 500ft. És nagyon sok időre elég és bármihez használhatod,a tejet is vagy az Auchanban,vagy interspárban lehet kapni!

Tudtad hogy ha megiszol egy fincsi kácét,és rá fél órára tornázol egy picit,akkor jobban ég a zsír?

Én naponta 3-4 csésze kávét megiszom,bármely időszakban!


Reggelire,én sok mindent eszem.

Eszem gyümölcsöt,zöldséget,vagy eszem 3db tojásrántottát.

Én ugy készítem el hogy kizárolag csak a fehérjét sütöm meg,és olivaolajban. Az Auchanban kb 500ft.ba kerül (Rapso a neve),sokkal finomabb mint az egészségtelen zsírok,és olajol,én ezt komolyan mondom!Bármit elkészíthetsz vele (KOLESZTERINMENTES),és olcso is.

Nekem már 2hónapja van meg,és még a fele se hiányzik!



Tízóraira is nyugodtan ehetsz egy kis gyümit,vagy zöldséget!


Ebédre:bármilyen fehérjehúst ehetsz:csirkemell,vagy csirkeszárny,vagy amilyet szeretnél,vagy ehetsz 3-4db virslit,vagy párizsit,csirkemell sonkát is!

A fehérje mellé olyan zöldséget,és annyit eszel amenyit akarsz!A húst vagy megfőzöd,vagy megsütöd olivaolajban!

(A hús Bőrét mindig szed le,nagyon zsíros!


Uzsonna 2-3 db. gyümi tetszés szerint (kivéve a banánt)


Vacs!Ez fog tetszeni szerintem!

Nost azt tudtad,hogy ha estére,vagyis vacsira elegendő fehérjét viszel be a szervezetedben,akkor mig te alszol zsírt éget???Bizony Igy van!!


Én vacsira 6-7 körül ezt eszem:-2-3 tojásrántottát (olivaolajjal),vagy


-1-2 gyümit,vagy


-1 db csirkehúst megfőzve,vagy megsütve,valamilyen zöldséggel



Naponta 3,5-4liter ásványvizet iszom,de van olyan is hogy csinálok itthon egy nagy vödör sima gyümölcs teát,ezzel az édesítőporral,és igazi citrommal!Nagyon fincsi,egésznap ezt iszom!!Jobb mint igazi cukorral,és nem hizlal!!

Az édesítőporban nincs kaloria,a citrom még zsírt is éget!!Kell ennél jobb?


Egy héten egyszer bűnözök egy picit,ilyenkor gyümölcsös müzli eszem,amiből sok féle van!!!Akár egész nap!!


Minden nap 30 percet mozgok,én a Norbi Kickboxra szoktam dvd-n,itthon,ami keményen zsírt éget,és minden nap súlyzozok és erősítek is egy picit kb.25 percet vesz igénybe!Menj el futni,vagy válasz egy olyan edzésformát amit szeretsz csinálni,és van rá egy pici időd!

Egyszer-kétszer én is tartok pihinapot.


BÁRMI KÉRDÉSED VAN ÍRJ NYUGODTAN!!Ugye azért ez nem megterhelő!?Nem kell éhezni,és egészségesen fogysz!

Váom a véleményedet is ahogy tetszik e neked,hogy mi a véleményed róla?


Sok sikert,és ha csinálod számolj be nekem a sikerekről!


Msncímem:bodova@freemail.hu

Emailcímem:bodova@freemail.hu


Én 2 hónap alatt 11kilót fogytam,koplalás nélkül!Pedig egyedülálló anyuka vagyok!

2009. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Lindaxát szedek, mivel az anygacserém lassúsága miatt már a koplalástól sem fogytam.

A Lindaxához annyit fűznék hozzá, hogy a kolléganőimmel ezzel fogyózunk jelenleg. Mivel nekünk is ülő munkánk van, és a család mellett nagyon nincs idő és energia a sportra, inkább a hízlaló ételek elhagyása és a Lindaxa szedése mellett döntöttünk. A tapasztslatok jók, havi 5-6 kg garantált. Annak nem jó a gyógyszer, aki 4 kg-nál kevesebbet fogy egy hónap alatt. Én nagyon örülök, hogy elkezdtem, mivel pajzsmirigy probléma miatt egy év alatt 35 kg-ot szedtem fel, az önbecsülésemen kívül az izületeim is tönkrementek. ekkora súlyfelesleggel a sport öngyilkosság, főleg az izületeinket lehet egy életre tönkretenni. Már fogytam 11 kg-ot, és most lájtos tornára járok, fokozatosan emlem a terhelést. A gyógyszer mellett szerencsére az ember nem is kívánja a magas energiatartalmú ételeket, így könnyebb a diéta is. Én 16 éves korom óta diétázom, mozgok, aktívan sportoltam (heti 5 edzés)voltam tíz évig vegetáriánus, de a stressz kicsinált. Most azért küzdök, hogy az önbecsülésem mellett 30 fölött képes legyek magam olyan állapotba hozni, hogy babát vállalhassak. A pajzsmiriggyel kapcsolatban pedig annyit mondanék, hogy gyógyszer helyett én Bilobilt szedtem. Mivel a lassulás olyankor nemcsak fizikai, hanem szellemi is, ráadásul vizsgáznom kellett, kipróbáltam. Nem hiszitek el, de a fél éves orvoshoz járkálásom után az első pozitív változások ekkor kezdődtek. Mivel a TSH hormont az agyunk termeli, és a Bilobil az agy vérellátását fokozza, egy hónapon belül nálam a THS szint megduplázódott. Jobban lettem, és tudtam végre fogyni magamtól!!!!!! Amit tudok még ajánlani, hogy bármilyen gyógyszer szedése mellett a méregtelenítést ne felejtsük el. Tea, rengeteg leves gyümölcs és zöldség + antioxidánsok, és fokozatos lájtos mozgás. Nekem bevált! Jas, és a táplálék bevitel csökkenése, és minőségi változása miatt a refluxos panaszaim megszűntek. Nem jön vissza a savam éjjel sem!!!!!! Isten áldja, aki megalkotta e gyógyszert!!!

2009. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!