Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 evesen allami gondozasba...

Pless99 kérdése:

17 evesen allami gondozasba menni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem hogy van e arra valami lehetoseg hogy 17evesen valami gyermekotthonba vagy gyamugyhoz keruljek. Mindez nehez csaladi helyzet miatt lenne apukam most halt meg anyukam kulfoldon el es nekem most ki kene koltoznom hozza es ezt szeretnem elkerulni, nagyon megkoszonnem ha segitenegek..
2016. aug. 14. 21:31
 1/7 anonim válasza:
45%
Ott se lesz jobb, sőt
2016. aug. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Részvétem a veszteségért.

Szerintem keresd fel a helyi családsegítő szolgálatot, vagy még inkább fordulj bizalommal valamelyik közeli rokonhoz.

A gyermekotthont és a gyámságot nem javaslom.

Esetleg, ha valami rokon vagy nagyon közeli jóbarát gyámságba vesz...de hogy már-már szinte felnőttként egy idegenhez...

Sok szerencsét és írd meg mi lett végül.

Vigyázz magadra!

2016. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mire el i ndulna az eljaras, már nagykorú lennél
2016. aug. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kozeli rokonhoz nemtudok menni mert a nagyszuleim es a batyjam se valalja a gyamsagomat mert tul nagy feleloseg lenne neki 20evesen nagyszuleim meg oregek marnehez ezert gondoltam valami ilyesmi megoldasra
2016. aug. 14. 22:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, semmi akadálya szerintem, bemész a gyámügyhöz félfogadási időben, és előadod a problémádat.
2016. aug. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
57%
Kérdező, te egyáltalán tudod milyen egy gyermekotthon? Vagy mikor egyik gyámtól a másikhoz dobálnak? Te egy nagy álomvilágban élsz, ha azt hiszed ez olyan jó dolog. Pár nap után sírva könyörögnél, hogy hadd mehess ki anyucihoz... És egyébként sincs az a gyámhatóság aki ezt megengedné, úgyhogy örülj neki, hogy ez csak álom marad számodra..
2016. aug. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszolonak irnam hogy szerintem maradjunk annyiban hogy ez csak egy kerdes, egy felteves hogy van e ra lehetoseg vegso esetben ha edesanyam nem engedi meg hogy megprobaljam egyedul es kivinne. Mellesleg otleted sincs milyen a csaladi helyzetunk, milyen a kapcsolatom anyaval. Elegszer atgondoltam ezt a temat hogy masok elott is kimondjam es SEGITSEGET KERJEK nem pedig ilyen stilusu kommenteket
2016. aug. 16. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!