Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gond, ha egy pár...

Szerintetek gond, ha egy pár nem szeretne házasságot?

Figyelt kérdés
8 éve élünk együtt, nem szeretnénk nagy lagzit, habos babos ruhát stb. Azt mondják,hogy nem is szeretjük egymást,mert akkor összekötnénk az életünket a házassággal.Nektek mi erről a véleményetek?
2016. aug. 18. 17:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
21%
# 10/10 - Nem csak a társadalom veszi az üzenetet, hanem a párod is. Vele szemben gáz szerintem, hogy azt üzened kifelé, hogy "lehet rám pályázni"...
2016. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

A hazasag sem garancia arra h nem csalod meg a masikat

Nem.garancia arra h egyutt maradtok meg tizen sok evig

Nem garancia arra h jobb lesz nektek

Es kb semmit nem jelet arra nezve h "szabad preda" vagy e

Sot adott esetben pont a hazassag az amibol biztonsagosan ki lehet kacsingatni !


Ezek mind az adott ember fejeben dolnek el

Nem a jogi forma fogja a viselkedesedet szemelyisegedet szabalyozni


En lassan mar 25 eve elek a parommal egyutt aki nem a ferjem

Semmi hatranyat nem lattam eddig annak h nem vagyunk hazasok


Szal igy is le lehet elni az eletedet

2016. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

Én ezt az "üzenetet" (van barátom), el tudom a kicsi számmal is mondani.


De akár hordhatok gyűrűt is eskü nélkül, és megvan az üzenet.

2016. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

4,5 éve van párkapcsolatom,az elején le szögeztem h eszem ágába sincs összeházasodni se vele se mással,nem az én világom. Nekem nem számít a papír!Megértette mert meg beszéltük,nem piszkál ezzel!Hétvégén volt unokatesom esküvője,ott felhozta hülyeségből,hogy jövőre miénk lesz,de tudja mit gondolok,és viccnek szánta!

Az hogy ki mit gondol erről,rólam hidd el nem érdekel,nem adok ilyen ügyben más véleményére!

2016. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem gond, és az egyik előttem szólóval ellentétben nem üzennek ezzel semmit. Azt meg pláne nem, hogy szabadon lehet közeledni feléjük. Azt a viselkedésükkel üzenik legfeljebb, ha üzenik, nem a hivatalos családi állapotukkal.

Az a lényeg, hogy mindkettőjük maradéktalanul boldog és elégedett legyen házassággal vagy anélkül.

2016. aug. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

A masik ferol johilag is kell gondoskodni ez a hazassag.

Lattam parszor mikor elettarsat lakoltatott ki a csalad a hazbol..igy jart nem orokolt utcara kerult elete parja halala utan.

Eskuvo nalunk 8 perc ket tanu az utcarol aztan suti udito kettesben.

A lenyeg a jogi resz volt

2016. aug. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

Mi sem vagyunk házasok és marhára nem érdekel, hogy kifelé ez milyen üzenetet közvetít. Mindenkinek úgysem lehet megfelelni és nem is akarunk.

Egymást választottuk, együtt élünk, közösen tervezzük a jövőt, közös úton haladunk.

2016. aug. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kozos uton igen amig tragedia nem tortenik akkor meg siras megy
2016. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Megvan korábbról a saját anyagi háttere mindkettőnknek, ráadásul van egy közös gyermekünk. Ő a mi jövőnk, szóval elég, ha vele ilyen szempontból minden OK.
2016. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

Leginkább olyannál fordul elő, ahol függ egyik a másiktól anyagilag, ilyet én is láttam.

Ha neadjisten tragédia történik, a gyerek örököl, én meg elboldogulok.

2016. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!