Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 3éve külföldön élek. A szüleim...

3éve külföldön élek. A szüleim kint dolgoznak. Eleinte én is akartam itt dolgozni, most már nem akarok, mert rájöttem, hogy nem szeretnék itt élni. Otthon akarok élni (pedig nem rózsás a helyzet). Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Viszont nagyon jó kapcsolatban vagyok a szüleimmel,tudom,hogy ha hazamennék,ők is jönnének .Pedig ők szeretnek itt lenni.Egyetemre szeretnék menni.Tudom,hogy valamit el kell végeznem,hogy otthon legyen állásom.Csak egy érettségim van.Nem akarom,hogy az legyen,hogy kifutok az időből,és itt kell maradnom,mert nem lesz otthon állásom.Nem akarom,hogy azt mondják később:most már dolgozzál.Remélem nem direkt húzzák az időt.Nem beszélnek le az egyetemről,de szeretnék,hogy itt dolgozzak.Egy két szobás albérletben lakunk,évente kétszer megyünk haza egy hétre.Nem akarok megőrülni.22FAnya azt mondta,amig tudják csinálni maradnak(50évesek)Azért gondoljanak rám,hogy semmiképpen nem akarok külföldön dolgozni,ha már nyugdíjasok lesznek és nem tudnak segíteni,akkor ne mondják,hogy "oda kell menni,ahol állás van",amikor cselekedni tudnék,csak miattuk nem megy.Nekem is nehéz lenne nélkülük.Tudom,nem biztos az munka otthon sem.
2010. ápr. 19. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
szomorú, de sajna a külföldi munkára kell, h voksoljak. Rettenetes itthon a helyzet...
2010. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló a helyzet, de én országon belül maradtam. Egy kisvárosban nőttem fel, ahol viszont nincs munkalehetőség, ezért a fővárosba költöztem a párommal.

Néha nagyon szenvedek, mert hiányzik a vidék, de tudom, nem mehetek haza, mert minek? Hogy anyu tartson el? Ígyis nehéz neki is. Tehát fel a fejjel, megértelek, de sajnos nincs mit tenni.

21 L

2010. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!