Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tudnék elmenni 15 évesen...

Hova tudnék elmenni 15 évesen végleg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! El akarok tűnni otthonról, de végleg. Évek óta fontolgatom a fejemben, csak nem tudom hogy hova mehetnék.

Sajnos ne ossza senki az észt, tudom minek milyen következménye van, nagyon sok helyet megjártam, nagyon sok mindent àtéltem, nem úgy mint a legtöbb kamasz.

Arra gondoltam, hogy ha lassan elkezdenék valami eldugott helyen egy kis házat felépiteni, vagy valami afélèt, akkor megtudnànak találni? Nagyon elakarok menni, súlyos okai vannak.

Nem szólok gyámügynek, vagy illetékeseknek, előre szólok. Ennek is tudom a következményeit.

Inkább arra kérek mindenkit, hogy ahoz adjatok tanácsot hogy hova mehetek?


2016. aug. 24. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
szimplán hülye vagy, már bocs. Olvasol híreket? másoknak szétbombázták a házukat az egész életüket.
2016. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
65%
Elsőnek írom . Szerintem nem kellene osztanod az észt ..."már bocs". Talán nagyszülőhöz?? A probléma az hogy ilyen korban még nem nagyon tudsz elmenni sehova...
2016. aug. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azt is kalkuláld bele, hogy ha lelépsz, miből tartod el magad? És mivel tanköteles vagy, az iskolával mi lesz? Végzettség és pénz nélkül nem sokra fogsz menni. Ha annyira rossz a helyzet két járható út van számodra: rokonok vagy lakásotthon.
2016. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rokonhoz vagy ismerőshöz.Ha egyedül akarsz lakni akkor meg,ki kell bírnod addig még elvégzed a szakközepet vagy szakmunkást és utána találnod kell egy állást.Onnantól fogva ki tudsz bérelni egy lakást.
2016. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Igen ha egy erdoben elkezded epiteni senki nem fog zavarni.

Addig tanuld a tulelesi es onnelato technikakat konyvekbol es youtubrol.

Es ha teheted gyakorolj halaszni vadaszni epiteni tuzet gyujtani stb

Talan egy cserkeszclub jo otlet lenne.

Ha felkeszultel es kesz a hazad mehetsz

En min 2 /3 evre tippelek ennyi kell

Ajanlom a discovery es ng survival programjait

2016. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

a legrealistább lehetőség a kollégium,

vagy jellentkez minél több délutáni szaköre és csak est érj haza így kevesebb a veszekedés

2016. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nem igazán van erre lehetőség, de a kollégium jó ötlet, de oda is kell a támogatás.

Esetleg ha tudsz szerezni olyan diákmunkát amit a suli mellet is tudsz csinálni akkor valamilyen szinten ez is megoldható.

2016. aug. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

5-ös!

Meg a pacikukit nem!

Itt Magyarországon ritka a vadon, a lakott területek közelében lévő erdők a legtöbb esetben magánkézben vannak.

És akkor még nem beszéltünk a mezőőrről.

2016. aug. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%

Oh miert nem hagyatok almodni es megprobalni

Elrontjatok a jatekat.

Ha magatol rajon fel nap alatt hazamegy addig pedig elfoglalja magat

2016. aug. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!