Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel foglalkoznak azok a...

Mivel foglalkoznak azok a családok, akik Budapest elit részein élnek?

Figyelt kérdés
Pl. Rózsadomb vagy 12 kerület.
2016. aug. 30. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
8%
Politikus rokon, nyelvhal, focista, celeb.
2016. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
11%
6. kerület számít? Férjem programozó, én bankban voltam nagyvállalati hitelügyintéző és oda is megyek vissza januárban gyes-ről.
2016. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Ez változó. A Rózsadomb környékén sem mindig gazdag emberek élnek. Vannak lepukkant lakások. Én jártam ilyen lakásba. Olyan nagy a kontraszt, hogy el sem hinnéd. A lakók már nyugdíjasok voltak amíg dolgoztak egyszerű munkások voltak. És vannak olyan emberek (puccos dámák akik egész nap otthon, apunak meg jó menő vállalkozása van.
2016. aug. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%
Ügyvéd, Mérnök. (nem adócsaló semmirekellő családról van szó)
2016. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2. Őszintén szólva nem nagyon ismerem Budapestet azért írtam ezeket a kerületeket mert erről hallottam.
2016. aug. 30. 11:03
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
kitüntetés-visszaadással foglalkoznak
2016. aug. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Persze azért meg kell említeni hogy a szocializmusban a legbefolyásosabb elvtársak kaptak villát például a Rózsadombon. Miközben hirdették az igét miszerint minden hatalom a dolgozó népé, meg hogy a burzsujtól elszedett luxusvillákat a dolgozó népnek adják, stb. A 10 millió polgár meg parancsszóra elhitte.
2016. aug. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
24%
Politikusok, kereskedők, bankárok, cég vezetők, stb. Gyári munkás biztos nem.
2016. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
72%
Kiegészítés a 7. válaszhoz: A Rózsadomb néhány kevésbé csicsás villájába tényleg beköltöztettek néhány dolgozót is, de csak azért hogy a nép jobban elhiggye azt hogy a burzsujtól elkobzott vagyon a dolgozó népé lesz. Ők azok akiket a 3. válaszoló is említett.
2016. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
35%
Ugyanazzal, amivel a többi emberi lényekből álló család. Esznek, isznak, alszanak, szarnak, dolgoznak, b..sznak stb.
2016. aug. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!