Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapest melyik kerületeiben...

Hannibal106 kérdése:

Budapest melyik kerületeiben lakik a legkevesebb roma, illetve melyik számít így elitebbnek, szebb környéknek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 6. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
II. XII. kerület és a III. kerület kertvárosias része.
2016. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem tőlük kell félned hanem az ismeretlentől, szerintem egy szír, arab migráns hamarabb vágná el a torkod a nődért.


Ma például jövök ki a Tesco-ból két roma gyerek utánam szalad, már azt gondoltam ki akarnak rabolni... Erre 20Ft-ot kértek ragasztóra(kipótolni) és úgy megörültek neki, megköszönték hogy én olyat még nem láttam.


Egyébként a rózsadomb környékén nézelődj, oda csak rabbolni járnak néha.


De legjobb hely a 13 - és a 8.ker ott aztán gyilkosok is vannak.

2016. júl. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Minden tele van már cigányokkal. Ők is tudják milyen egy igénytelen buta bunkó népség, mégis tovább szaporodnak. Most már az utcán minden 3. embernek olyan a bőrszíne mint a fakéreg, többségüknek még érettségije sincs, de azért van pofájuk ideszülni még fejenként 5 másik gyereket, nem mintha már nem velük találkozna az ember mindenhol.
2016. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Fehérek közt is van féreg, például Gyurcsány, Bajnai, Rákosi sorolhatnám még a volt főnököm aki minden ok nélkül földön futová tett egy 60 éves öregembert...


A fehérek meg tudják a mai világban gyereket vállalni nagy rizikó, hány magyarnak van egyáltalán olyan keresete amiből mindent megadhat a gyerekének, ideje, és honnan tudja, hogy a nője nem hagyja el egy gazdag berrél vagy a szomszéd pistabácsiért stb...



A cigányokat meg ez nem érdekli... Csak csinálják a sok puját holott 1-re se tudd a többség vigyázni(tisztelet a 10-20% kivételnek).


Keresetek egy olyan helyet ahol, alapszabály rossz embernek portát nem adunk el mert az egy lavinát indít el.

2016. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

"Fehérek közt is van féreg, például Gyurcsány, Bajnai, Rákosi sorolhatnám még a volt főnököm aki minden ok nélkül földön futová tett egy 60 éves öregembert..."


gyurcsány zsidó... egyáltalán nem fehér ember. lehet hogy a bőre az, de belülről maradt olyan, mint a déli rokonai. hasonlóképpen bajnai vagy rákosi...


(ne értsetek félre, nincs bajom a zsidókkal, gyurcsány őket is lejáratja)

2016. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!