Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még? Abortuszom...

Mit tehetnék még? Abortuszom volt, és anyum fizette ki, de tesómnak meg hitelt vett fel, s mégis velem bunkózik.

Figyelt kérdés

2 hónappal ezelött volt egy abortuszom,amit az anyukám fizetett ki,mert nekem nem volt pénzem. 3 részletben adom meg neki,még egy törlesztő részlet vissza van. Anyu folyamatosan mondogatja h miért nem tudtam vigyázni,meg h az miatt mert nekem akkor kellett a pénz most azért áll olyan rosszul anyagilag. Holott a nővéremnek vett fel providentet 3 hónappal ezelött,azért mert tesóm annyi tartozást halmozott fel, h már perrel és börtönnel fenyegették. Az első hónapba oda adta a törlesztő részletet rendesen. Ma már csak havi egyet ad oda,ha oda adja.

Igazságtalannak érzem h velem bunkózik anyukám mert anyagi romlásba döntöttem(hiába adom neki vissza),tesómnak meg hitelt vesz fel,és annyit se mond h a törlesztőt fizesd már. Mind a ketten otthon lakunk,tesómnak van egy 4 éves kisfia is(az apa lelépett). Én dolgozok és tanulok,tesóm nem. Nem keresek sokat,de amit kapok annak a felét leszoktam itthon adni(most h tartozom plusszba többet is adok),mégis rossz vagyok. Mit tehetnék,h anyukám lássa nem vagyok rossz,és nem én döntöttem anyagi romlásba?


2010. ápr. 22. 00:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
28%

nincs msn cimed?

fennt vagyok. beszélhetnénk ha gondlod.ird meg felveszlek.

2010. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:

"Az első hónapba oda adta a törlesztő részletet rendesen. Ma már csak havi egyet ad oda..."

Ezt ugy kell érteni h a providentesek ugye hetente jönnek a pénzért,na a tesóm jó ha egy hetit oda ad

2010. ápr. 22. 00:19
 3/48 anonim ***** válasza:
81%
Lehet az a baja, hogy ellenzi az abortuszt, és a tesódat azért szereti jobban, mert ő megtartotta a gyereket... Biztos megvolt az okod az abortuszra, ki kéne állnia melletted.
2010. ápr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
ne haragudj,de nem szeretnék msn címet irni. Csak eléggé ki vagyok bukva. Nagyon zavar ez a hiteles dolog a növéremnél. H nem fizeti,és én aki tényleg elég fontos dologra kértem pénzt és vissza is adom bunkó vagyok
2010. ápr. 22. 00:22
 5/48 A kérdező kommentje:

tesómnak is volt abortusza 15 évesen(igaz tesóm akkor is megszülte volna,csak anyum nem engedte)

Én arra is gondoltam h lehet h az nem tetszett neki h neki kellett ki fizetni,és nem szóltam az apa jelöltnek

2010. ápr. 22. 00:23
 6/48 anonim ***** válasza:
98%
Hát pedig a férfi partnerednek osztoznia kellett volna a felelősségben! Még most se késő, hogy megtudja... (Hát így az én Anyukámnak se tetszene,ha belegondolok...)
2010. ápr. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
10%

én az elsö vok.

ha irok privit,és a saját cimemre elküldöd az msn cimed ,az sem jo?, mert most több emberrel beszélek,ide csak néha tudok átjönni.

nyilván nem kötelező ha nem akarod,de én csak beszélgetni szeretnék veled,azis segit ha meghallgat valaki.

2010. ápr. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
72%
Csodálatos egy család lehettek...
2010. ápr. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
67%
már ne haragudj, de milyen család vagytok ti? A nővérednek volt már egy abortusza, és te nem tanultál az ő hibájából? Istenem, szerintem inkább gondolkozz el egy kicsit az élet dolgain, mint ilyen h*lyeséggekkel foglalkozni, hogy most anyukád kivel bunkózik meg kivel nem.
2010. ápr. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
66%
gratulálok a szülőknek...
2010. ápr. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!