Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez molesztálásnak számít?

Ez molesztálásnak számít?

Figyelt kérdés

Nagyim élettársa egyszer mellettem ült ketten voltunk a szobába és beszélgettünk aztán elkezdett simogatni és a mellemet is megfogta, először azt hittem biztos véletlen volt aztán másodjára is előfordult ez egy családi összejövetelen hogy simogatott megfogta a mellem és mikor apa belépett a szobába gyorsan elvette a kezét és köszörülte a torkát.(kicsit már ittas volt de nem volt hulla részeg) Annyira kellemetlen volt nem tudtam mit csináljak,felálljak és elmenjek onnan vagy mi...

15 L



2016. szept. 16. 20:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
99%
Igen az... Szüleidnek mért nem szólsz? 1 pofont bőven lekeverhettél volna neki...
2016. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
Igen, molesztálásnak számít. Szólj a szüleidnek mielőtt nagyobb baj lesz. És az nem mentség hogy részeg volt.
2016. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Fel kéne venni és jól beégetni a vén pedofilt.
2016. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nem pedofil, de ettől még egy disznó aki egy kamaszt molesztál vén kecske létére.
2016. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Először is anyukádnak mond el, mi történt.


Legközelebb pedig úgy készülj, hogy ha megint megtörténik, lekeversz neki teljes erőből egy pofont.

2016. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Az nekem pedofil ha egy nagypapi egy 15 évesre gerjed.
2016. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Értem én, de a pedofilok igazából serdületlen gyerekekre gerjednek. A kérdező tizenöt évesen nem serdületlen. Ettől még a nagyanyja élettársát simán fel lehetne jelenteni, meg is érdemelné mert undorító amit csinált.
2016. szept. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Igen, molesztálásnak számít, szerintem is szólj anyukádnak, mielőtt súlyosabb lesz a helyzet.
2016. szept. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Legközelebb hangosan szólj rá, és kérd ki magadnak. Ha mások is meghallják, annál jobb.

Azt tudatosítsd magadnak, hogy ezért te nem vagy hibás, ez csak neki ciki.

Ha valaki téged hibáztat, akkor azt is irányítsd el a jó büdös francba!

Most tanulj meg egy fontos szabályt: mindenkivel legyél udvarias és tisztelettudó, de csak addig, amíg neked is megadják a tiszteletet. Ha pedo-papi molesztál(mert molesztált) , akkor nem érdemli meg tőled a tiszteletet. Ne félj az idős emberekkel szemben megvédeni magad, mert attól, hogy valaki idősebb nálad, attól még nem ér többet!

2016. szept. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Csak bemagyarázod, nem is csinált semmit!

Készülj fel, hogy 99%-ban meg fogod kapni, ha mástól nem, nagyidtól - sajnos.


Egyébként hangosan! szólj rá, és menj el mellőle, a továbbiakban pedig ignoráld. Ha megkérdik, miért, elmondhatod.

2016. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!