Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felek hogy fognak reagalni...

Dogs14 kérdése:

Felek hogy fognak reagalni hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Most mentem 9.osztalyba olyan suli ami az allatokal foglalkozik igy konnyeben fel vesznek az allatorvosira (allatorvos szerettem volna lenni a szuleim is azt szeretnek hogy legyek de en rajottem hogy nem tudnam csinalni nem vennenek fel az egyetemre mert a kemia nem megy)rendor szeretnek lenni egeszen kicsi korom ota de ezt soha senkinek sem mondtam.Felek hogy hogy fognak reagalni.A noverem(ikerteso)is az szeretne lenni es azt montda hogy mindig csak utanozzom meg hogy megne probaljak az lenni.

Elmondjam nekik vagy ne?Hogyan mondjam?9


2016. szept. 25. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Anya apa ugy erzem hogy nem lennek jo allatorvos, rendor szeretnek lenni.
2016. szept. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek semmi köze hozzá,hogy mi.akarsz lenni. Se a szüleidnek,se a nővérednek. Egyszerű a dolog: érettségit jól lerakod,fizikailag iszonyúan készülsz és csak aztán felvételizel olyan egyetemre vagy szakközépbe ami a rendvédelemmel foglalkozik. Ha szeretnél segítséget,írj.
2016. szept. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!