Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el otthon, hogy...

Hogy mondjam el otthon, hogy külföldre megyek dolgozni?

Figyelt kérdés

Eddig apám válakozásában dolgoztam,de akadt köztünk surlódás,meg nem is igazán szeretem(a munkát).

Tavaly is akartam menni külföldre de sajna kútba esett. És úgy vettem észre hogy ez őt is bántja,de bele nyugszik,hogy mellette vagyok. De most viszont tutira lelépek hosszabb időre.



2016. aug. 22. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Így:"Apa, külföldre megyek."

Persze biztosan nehéz lesz neki, de ha szeret, akkor támogatni fog. Na meg dolgozó emberként nyilván ő is látja, hogy itthon nem mindig, mindenhol és mindenkinek rózsás a helyzete.

2016. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy Magyarországon nem találod a helyed, és a vállalkozásban ellátott teendőket sem szeretted, mert más érdekel. Szerencsét próbálsz külföldön, próbálod ott megtalálni a te utadat. Biztosan meg fogja érteni, hiszen egy szülőnek is érdeke, hogy gyereke boldog legyen.

Sok sikert az új élethez!

2016. aug. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az sem mindegy, hogy hova mész, és hogy hány éves vagy.

Mert ha pl. vagy 18 vagy több, akkor nyilván nem kell engedély, és ha csak az osztrákokhoz cuccolsz át, és hetente-havonta haza mész, akkor nem kell ekkora ügyet csinálni belőle.

De ha vagy 16 és Ausztráliába akarsz menni évekre, akkor ott más a helyzet.

2016. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!