Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólják le mindig a...

Miért szólják le mindig a kérdezőt ebben a témában?

Figyelt kérdés
A legtöbb esetben szétszedik a kérdeződ (nem mindig persze) és minél többet ír annál jobban belekötnek.

2016. szept. 30. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudom, de sajnos én is észrevettem már, hogy ezen az oldalon általában ez a mentalitás.

Főleg a munkával kapcsolatos kérdéseket szeretem: hacsak valaki nem dolgozik 13 éves korától, suli (és kitűnő átlag) mellett minden nap 8-12 órákat, hétköznap, hétvégén, természetesen nyári szünet alatt is végig, szabadnap nélkül, suli után pedig a bizonyítványosztás utáni nap még nincs munkája, arra itt már mindjárt rásütik a "semmirekellő, munkakerülő, ingyenélő, eltartott, tróger" stb. jelzőt.

Kedvencem, mikor 10-14 éves gyerekek!!! tesznek fel olyan kérdést, hogy szeretne valamit megvenni, és erre a többség el akarja küldeni dolgozni. Emberek! Gondolkoztok is néha???

2016. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem tetszik, költözz el! 🙂

(irónia)

2016. szept. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Ilyen gyk nők szerint "anyuka" SZENT ember, gyereke gonosz.
2016. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az irigység is benne van. Nekik rosszabb volt, hát kiakadnak, hogy valaki kevesebbért is meg mer szólalni. Pedig két élet nem hasonlítható így össze. Persze vannak szélsőségek, nekem se volt könnyű gyerekkorom, és csak pislogok, mikor valaki szarságokért rinyál, miközben mindent a hátsója alá tolnak. De a legtöbb esetben meg lehet érteni a kérdező szempontjait.

Egyébként nekem nem tetszett, elköltöztem. Annyira nem rossz tanács ez, és kivitelezhető. Azzal a kitétellel, hogy kizárólag extrém esetekben tanácsolnám.

2016. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Én azt látom, hogy a kérdések zöme valakit lehúz. Hülye az anyám, az apám, az anyósom, a dédi, a húgom...(ez csak a mai termés)... csak én vagyok a helikopter.

Ezek után előadva egy bárgyú történet, iszonyú helyesírással. Később, össze-vissza beszólások, annak érdekében, hogy a kérdező magának kedvezzen. Ugye, hogy elégé nevetséges?

Nagyon kevés itt a valós probléma, azokat mindenki kellő komolysággal kezeli.

2016. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ide se tudnak normálisan válaszolni. Van, aki a te kérdésedet is arra használja fel, hogy a nőket szidja :)

Hát ez van. Van, aki itt éli ki magát, és nem számít neki, se a kérdés, se a többi válasz, semmi, csak hogy elsírhassa itt a lelki nyomorát.

2016. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az összehasonlítás hogy "bezzeg nekik még ennyi sem volt" dologgal egyet értek, tényleg ez váltja ki sok esetben az ellenszenved és leszólást.


Ami nagyon tud még zavarni, hogy érzékeny korszakban levő embereket úgy elküldenek és lealáznak...pl kisgyerekes anyukát, rossz kapcsolatban tengődő embert...szóval valakit aki gyötrődik a saját bajával. És jön a kívülálló és belerúg. Minél többet ír annál jobban kiforgatja. És jönnek az általános dumák 'minek az ilyennek gyerek' meg 'aki ilyen pasit választ meg is érdemli' mintha ezek az emberek soha nem hibáztak volna. Hol a megértés és empátia, a segíteni akarás? Sokszor kaptam én is teljesen ellentmodó kommenteket és ezek a sértések azért beleégnek az emberbe, csak elvesznek és nem adnak semmit...aztán persze megtanultam nem foglalkozni velük.


A legviccesebb meg ha ilyen kérdés kerül kiírásra mint az enyém, hogy 'miért szemetek a kommentelők' akkor meg mindenki egyet ért, hogy milyen lehúzó mindenki... :-) Ördögi kör.


Úgy gondolom az is lehet a baj, hogy mindenki mindenkinek ír csak nem biztos, hogy egy házassági problémára egy 15 éves lány tudja a helyes tanácsot adni...szóval aki még soha nem volt hasonló helyzetben sem, esetleg teljesen antiszociális stb. Hisz a való életben is a barátaidtól kérsz tanácsot, akik nemhiába a barátaid.

2016. szept. 30. 11:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nagyon egyszerű lesz a válaszom, de mégis:


Üdvözlégy az interneten, az anonimitás világában, ahol mindenkinek 100% nagyobb a szája, mint a külvilágban.

2016. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első: szerintem ez pont fordítva van. Sok az ilyen kérdés, de én mindig azt látom, hogy megírják a gyerekeknek, hogy SEHOGY sem tud pénzt keresni. Sosem látom, hogy 13-14 évest el akarnának küldeni dolgozni.


Az viszont igaz, hogy nagyon sokan csak a saját szemszögükből írnak le mindent, és így szidnak másokat, amihez beállnak a nem túl intelligens válaszadók. Ilyenkor be szoktam írni, hogy meghallgatnám a történetet a másik fél szemszögéből is, mert olyan nincs, hogy a kérdező tökéletes, szent ember, a másik fél meg maga az ördög. A másik fél biztosan máshogy mesélné el. Ilyenkor engem is lepontoznak.

De ezt betudom az intelligencia hiányának.


Utolsónak tökéletesen igaza van, névtelenül mindenkinek nagy a szája, mindenki mindenhez ért, mindenki kemény. A valóságban meg jó eséllyel meg sem mernek szólalni, csak a fotelből ilyen nagy nethuszárok.


Azt pl kifejezetten utálom, mikor valakinek párkapcsolati gondjai vannak, és ezen mind átestünk, mindenhol vannak kisebb-nagyobb gondok, de mindegy, milyen apró a probléma, mindig van vmi jóképességű, aki csak azt mantrázza, hogy "VÁLJ EL!!!"

én ezt nem tűrném, elhagynám, elválnék, és hasonlók...

ha így lenne, már kihalt volna az emberiség, és egyetlen házasság sem tartana 2 napnál tovább. De a sok birka csak ezt tudja ismételgetni.

"A férjem ma 10 perccel később jött haza munkából, mint szokott!"

Válasz: "Ez tűrhetetlen, holnap add be a válókeresetet!"

2016. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én minap feltettem egy kérdést, és az egyik válaszoló nekem esett, lehazugozott, hogy márpedig ilyen nem létezik. Nagyon rosszul esett, mert ha csak egy napig a helyemben lenne, belebolondulna.

Nem tudom mire jó ez. A sokszor nagyképű, arrogáns beszólásokról már nem is beszélve.

2016. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!