Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi gyerektartásra számítha...

Mennyi gyerektartásra számíthatok 240000ft nettoból?

Figyelt kérdés
Sajàt megàllapodàs lesz nem hivatalos.
2016. okt. 7. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekenként 20%, maximum a fizetés 50%-a akkor is, ha 5 gyerek van.
2016. okt. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

40-50 ezer Ft gyerekenként, de összesen nem lehet több, mint 120 ezer, akkor is ha akár 10 gyerek van.


Mellesleg a saját megállapodás nem köt senkit, jogilag nem érvényes, ezért célszerü a bírósággal ezt határozatba foglaltatni.

2016. okt. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha saját megállapodás lesz akkor hülye kérdés. Nyilván amiben megállapodtok. Ha kevesled mehetsz bíróságra, de vedd figyelembe hogy ha esetleges minimálbérre van bejelentve az illető akkor az alapján kapsz, hiába tudod hogy hazavisz 300at.
2016. okt. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk ügyvéd előtti megállapodásunk volt, amire később csak rányomta a bélyeget a bíróság lényegében. Nem kértem gyerektartást, hanem abban állapodtunk meg, hogy a kicsi nagyobb kiadásait ő fizeti. Pl nálunk ilyen a fejlesztőtorna, ami kitesz egy gyerektartást. A ruha, betegség esetén gyógyszer stb közös költség.
2016. okt. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Szeretnél jól megélni belőle?
2016. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
Milyen munkáért lehet 240 nettót kapni? érdekelne
2016. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

Kulfoldon dolgozik a pasi szerintem

De akkor a magyar megfelelojet nezik es annak a max 20 %

2016. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

240eFt nettó azért nem olyan hatalmas összeg. Pl a Boshcban a mérnök gyerekek is 300 körül kapnak kézhez... Jó nekem álom lenne ennyiég bruttóban is. :D


Olyan kb. 50eFt-ra számíthatsz, ha egy gyerek szerintem.

2016. okt. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!