Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este a párom azt...

Tegnap este a párom azt mondta, hogy ha tehetne szaladna és eljegyezne! Vajon készül rá a közeljövőben? :D

Figyelt kérdés

Annyira beleéltem magam, olyan édes volt tegnap. Sajnos jelenleg nem lakunk egy városban. Azt mondta, hogy ha tehetné szaladna, de mások a tervei és az nem itt van (nem ebben a városban). Ha ennyire kigondolta, hogy hol, hogyan, vajon várat magára? Én annyira boldog lennék:D

bocsi, csak felpörögtem:D

2o-L


2010. ápr. 26. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Most még túl fiatalok vagytok és nyughatatlanok!!:)))) A jelenleg párommal 8 éve vagyok együtt!!!! És amikor kb fél évet jártunk akkor annyira be volt szerelmesedve h rögtön már gyűrűket nézett!!!!:)))) Kb 21 éves lehetett. Nha de a lényeg h még együtt vagyunk de még nem volt eljegyzés!

Puszi!!!

2010. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez de édes! :) Mióta vagytok együtt?
2010. ápr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3 éve lesz idén:)
2010. ápr. 26. 10:01
 4/12 A kérdező kommentje:

Semmire nem vágyom jobban csak, hogy hozzá tartozzak...és ezt nem a rózsaszín ködből beszélem...túl vagyunk mi már veszekedéseken, őrlődéseken, betegségeken, vitákon, stb stb.

De soha nem tudtam elviselni egy percre sem a hiányát, vagy ha közömbös volt velem...egyszer szakítottunk (hülyeség miatt) ami kb 2 percig tartott, mert utánafutottam és megkértem, hogy öleljen meg:)

2010. ápr. 26. 10:03
 5/12 anonim ***** válasza:
Az szép! Szerintem, ha ezt mondta, akkor biztosan "komolyan" is megfordult a fejében a gondolat. Drukkolok! :)
2010. ápr. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És egyébként gratulálok, hogy sikerült találnod egy ilyen kapcsolatot. Ugye tudod, hogy agyon szerencsés vagy?! :)
2010. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*nagyon
2010. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, annyira kedvesek vagytok:)


Igen, szerencsés vagyok...csak sajnos néha elfelejtem:-S

De tudom, hogy a világ összes kincsénél jobban szeret (fú de közhelyet mondtam)...de tényleg...tudom, hogy bármit feladna értem, és bármit megtenne, hogy boldog legyek...mindig előtérbe helyez és sosem hagy egyedül...

2010. ápr. 26. 10:07
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez eléggé elgondolkoztató elszólás volt a fiú részéről. Én nem merném komolyan venni, hiszen hozzá is tette, hogy mésok a tervei, más városban.

Tehát ne éldd bele magad, bármennyire hizeleg is neked a kijelentés. Várd meg, míg egyértelmű lesz a szándéka és nem kell magyarázatot fűzni hozzá.

2010. ápr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Komolyan mondta, nem viccesen. Mikor rákérdeztem azt mondta nem ebben a városban

- mert mindketten utáljuk ezt a várost (mert "miatta" szakadtunk el egymástól)- Mondtam is viccesen, hogy ha itt kérdi meg a kezemet nem-et mondok:D



köszi a válaszod, igyekszem csillapodni:P:)

2010. ápr. 26. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!