Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A közeljövőben készül valaki...

A közeljövőben készül valaki petevezeték átjárhatoságira?

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi egy hete voltunk. Mi a kérdés? :)
2010. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Na? Nincs kérdés? Most mennem kell, nem tudok géphez kerülni majd csak este.
2010. márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szia.Nálad hogy volt a müvelet?

Nődokinál voltam ma.

És ha megjőn a menzim akkor kell telefonálnom,és ad időpontot.

2010. márc. 1. 13:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a jövőhéten lesz az átjárhatósági. Az orvosom úgy vázolta föl, hogy március 8-án hétfőn be kell feküdnöm a kórházba, nőgyógyászati osztályra. Ott ki fognak vizsgálni (labor stb.) esetleges gyulladás kiszűrése. Majd ha minden rendben, másnap reggel megcsinálják az átjárhatóságit. Én személy szerint eléggé félek, nem a kellemetlen vizsgálatoktól, hanem inkább az eredménytől. Neked is lesz átjárhatósági?
2010. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szia nekem is lesz ha megjön a havim.

Ma voltam nála és látta a megrepedt tüszőmet,szoval ma és holnap akcioznunk kell.

Tőlem ma levette a kenetet.

Nekem azt mondta,hogy reggel fél 8 ra kell mennem és 10 ora körűl már jöhetek is haza.

Te melyik korházba mész?

2010. márc. 1. 13:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem pár hónapja volt. Mensi után mentem be reggel és 2 órával később már mehettem is haza. Nekem röntgenes volt,azaz befecskendeztek egy anyagot és közben nézték röntgenen,hogy hogyan halad a petefészkek felé. Én is néztem,ami nagy hiba volt,mert nem bírom az ilyesmit és rosszul is lettem. Nem egy kellemes érzés,de nem rosszabb,mint egy nagyon erős 10 perces mensis görcs.
2010. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szia utolsó.Nekem is pontosan igy lesz ahogy neked,a nődokim mondta.
2010. márc. 1. 14:19
 8/10 anonim ***** válasza:
szia ,en kb ket hete voltam ,nagyon feltem hogy fajni fog de csak egy kis kellemetlenseg semmi tobb nem kell megijedni.
2010. márc. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó.

Kb meddig tartott?Utána hogy érezted magad?

Feküdni kelett?

A petevezeték átfulyást mikor csinálják?

2010. márc. 2. 13:50
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem ultrahangos lesz júniusban, a dokim magánrendelőjében...szóval azonnal irány haza
2010. ápr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!