Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira sokan rosszindulatúak...

Annyira sokan rosszindulatúak itt. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Rengeteg kérdésnél látszik, hogy a válaszolók nem segíteni akarnak, hanem rosszindulatú megjegyzéseket tesznek mindenre. Néha már rossz olvasni. Sokan itt kompenzálják azt, ha rossz volt a napjuk, vagy valami felidegesíti őket. Olyan jó lenne, ha nem ez lenne jellemző ránk, hogy mindenben a hibát keressük. Nem próbálnánk meg másként? Ti mit gondoltok?
2010. ápr. 26. 12:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak itt rosszindulatúak hanem úton útfélen bármerre nézek
2010. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%
csatlakozom az előttem szólóhoz, sajnos az életben is ilyenek az emberek és a gyerekeiket is így nevelik. Önzők a végtelenségig, senkire és semmire nincsenek tekintettel, a másik nem számít. A rosszindulat meg egy újfajta szórakozás.
2010. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy anonim oldal,így nyugodtan lehet ócsárolni,szidni,bántania,anyázni a másikat,hiszen soha nem derül ki,hogy ki volt..Teljesen mindegy,hogy kinek milyen napja volt,vagy éppen hogy érzi magát..Ha olyan kedve van akkor akár az undorító káromkodásig elmennek..

Hogy miért?

- mert élvezik,hogy megtehetik következmény nélkül

- mert a valóságban ha szemtől szembe kéne mondan lapulnának sokan

- mert egy idióta kérdésnél már eleve a szőr feláll az ember hátán,és nem is tud másképp reagálni rá

- mert a kérdező "viselkedése" vagy éppen arrogáns hozzászólása ezt váltja ki

- mert a legtöbb kérdésnél rögtön tudni,hogy kamu,és ha már a kérdező hülyíti a népet akkor a hozzászóló is fikázhat jogosan.

- Mert az arrogáns "ki ha én nem" kérdésnél a bicska kinyílik a zsebedben,és csak úgy tudod levezetni a haragodat amit a kérdés váltott ki,hogy ki írod magadból..

Ezen kívül még sok oka lehet...

2010. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
90%
Annyira sok buta, idegesítő, felháborító kérdés van! Csodálkozol hogy vannak olyanok akik nem fognak mindenkinek mosolyogva bólogatni?
2010. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az oldalt! Gyakran adnak hasznos tanácsokat.

Itt jöttem rá, hogy mások is lehetnek hasonlóan rossz helyzetben mint én. Sok a lelki sérült, nem is sejtettem, hogy ennyien vannak.

A legtöbb ember annyira képmutató, hogy minden rosszat letagad, senkivel nem lehet lelki problémákról beszélni, főleg ingyen nem.

2010. ápr. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
55%

Én feltettem egy normális kérdést és a 12 hsznél már jött is az első.

Pedig tényleg csak kíváncsi lettem volna az érvekre, ellenérvekre és rögtön én lettem lehúzva, hogy nem értem meg másik felet.Pl ez kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Én azért mert másfél évesen abba akarom hagyni a szoptatást, és ezzel kapcsolatban tettem fel egy kérdést, önző dög lettem, és megkaptam, hogy minek szültem gyereket,és hogy milyen anya vagyok én. Írja ezt egy feltehetőleg másik anyatárs... És igen, mindennapokban ilyenek az emberek, SAJNOS!!!! Úton útfélen, buszon, járdán, üzletben, de még a saját folyosónkon is a házban, ilyen utálatos, rosszindulatú mindenki, kortól, nemtől és szinte mindentől függetlenül.
2010. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg totál nem kötelező ide jönni vagy válaszolni, tehát nem kell idegbetegen válaszolni, mert nem kötelező elolvasni a kérdést sem.
2010. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
sajnos ilyen az élet is. de az is igaz hogy sokszor megesik, hogy a normális segítő válaszokra a kérdező förmed rá, mert nem azt hallja amit szeretne.
2010. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor regisztráltam ide, akkor tényleg volt egy két konkrét kérdés, amire választ kerestem. Volt ugyan egykét hsz, ami ért valamit, de valóságos választ nem kaptam. Aztán azért párszor még feljöttem ide körülnézni. Most már csak időtöltésre használom unalom ellen. Meg néha jókat lehet nevetni egy két dolgon. Én is szoktam hasztalan de annál viccesebb válaszokat adni. Szerintem igazából a legtöbb ember ezt közösségi oldalként használja. Azt gondolom, hogy arra, amire való nem nagyon használható. Pont az anonimitás meg a pozitív válaszok esetén nyerhetp elismerés hiánya, ami azzá teszi. Ha lenne mondjuk valami tétje, hogy pl lehetne bonuspontokat gyűjteni jó válaszok esetén, az átformálhatná a mentalitást.
2010. ápr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!