Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám sípolva fújja/veszi...

A kiscicám sípolva fújja/veszi a levegőt, időközönként, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Ami azt illeti, most rögtön rohannék az állatorvoshoz, de egyedül vagyok velük (két cica van) itthon és csak 3-4 óra múlva jönnek haza... Vagy most azonnal el kéne mennem?

Amikor nem sípol akkor is hallható a légzése, és nem rendes... Már volt cicám, szóval tudom, mi a normális.

Most próbálom nyugtatgatni...

Fiú cica, 8-9 hetes

Kérlek segítsetek!!



2013. aug. 17. 15:13
 1/3 anonim válasza:
Az enyémnek is hasonló problémája volt 8-9 hetesen, macskainfluenzát állapított meg az orvos. Nyugodj meg, szerintem néhány óra alatt nem lesz komolyabb baja, ha más, súlyosabb tünetet nem észleltél rajta, de ha alkalmad lesz, azonnal nézesd meg dokival. Kitartást! :-)
2013. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Elvittük, és azt mondta, hogy makk egészséges, és lehet, hogy csak valami megakadt a torkán egy picit vagy hasonló... :)
2013. aug. 17. 21:04
 3/3 anonim válasza:
Örülök, hogy minden jól alakult. :-)
2013. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!