Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? Társalgás?...

Ezt mire véljem? Társalgás? Flört?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, kb 10 évvel idősebb. Ismeritek egymást(találkoztatok kb 5 alkalommal) nem barátságból, de nem is annyira hivatalos ügyből. (pl eladó, állatorvos,újságkihordó..bármi ). Ma találkoztok, tudja, hogy van párod, mégis, olyan furán vigyorog rád, Megdícséri egy-egy tulajdonságod(jaj, de jó, hogy így szereted az állatokat, ezt az újságot..). Kérdezget, mit szól ehhez a párod? Mikeor lesz lagzi? Folyamatosan a szemedbe akar nézni, mintha zavarba akarna hozni, a nézéssel, szavakkal, vigyorgásal. Nem nyomulósan, kedvesen.

Szerintetek ez az ember flörtölni akart velem? Én nagyon úgy érzem, de nemtudom. Eddig nem volt ilyen, mondjuk akkor a párom is ott volt.

Tudom, hogy hülye kérdés, de nemtudom mire vélni a dolgot.


2010. ápr. 26. 20:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*mikor
2010. ápr. 26. 20:37
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
egyél mézet!
2010. ápr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem csak barátkozott. Velem is sokan beszéltek így gyerekkoromban, és nem hiszem, hogy olyan szexi lettem volna.
2010. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nem szretem amézet!

Nem vagyok gyerek. 22 vagyok.

2010. ápr. 26. 20:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A sógorom pont így kezdte, aztán a végén már meg akart szöktetni. :O
2010. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

:D Az a komoly hódoló. Azért sógortól épp nem várná az ember...

Tényleg más volt a pasi, most, hogy ketten beszéltünk, mint amikor a párom is ott volt. Nem is tudom, talán felszabadultabb, vigyori, nem komoly, mint máskor. Elvégezte a feladatát, amiért jött, és utána még beszélgettünk, szóval tartott, kérdezgetett, mesélt magáról. Mindezt folyamatos vigyorgás közepette.

2010. ápr. 26. 21:04
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar kezdeni veled.
2010. ápr. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
:( Pedig pedig tök aranyos pasi, és tudja is, hogy van párom.
2010. ápr. 27. 11:49
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki,de neked is tetszik?Mert itt aranyosozol:-S amugy zerintem ne vedd komolyan,vagy nem szereted mar a parod?Nyugodtan mondd meg neki legkozelebb,hogy nem akarsz tole semmi komolyabbat,mert lehet,hogy te is ugy viselkedtel,hogy adtad ala alovat,es most teljesen bevan zsongva rad!!!Gondolkozz,ne legyel gyerekes,valozinuleg te i ezrevetted,hogy rad nyomult,egy felnottnek,ezt mar tudnia kell!Igen gyerek vagy,ha ezt nem tudod egymagad eldonteni!22/L
2010. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik. Mondom kb 10 évvel idősebb nálam, azt sem tom, hogy hány éves. És igen, egy aranyos, normális ember, most mit mondjak, ha egyszer az?! Nem adtam alá a lovat, nem is nagyon beszéltem, válaszoltam arra, amit a munkájából kifolyólag kérdezett, annyi. Csak tök furi volt a helyzet, olyan volt, mintha flörtölt volna, de nem is. Szeretem a párom, persze, együtt vagyunk 6 éve. És nem vagyok gyerek, gyerekes esetleg, néha. :P Ráérek még húúú, de komoly lenni, ha gyerekem lesz, meg miegyebek. Egyébként a páromnak is mondtam, miket mondott.
2010. ápr. 28. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!