Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire veljem ezt a viselkedest...

Mire veljem ezt a viselkedest a reszerol?

Figyelt kérdés
Parommal 3 eve vagyunk egyutt. A tavolsag miatt heti 1-2 alkalommal tudunk talalkozni es altalaban o jon hozzam. En evente kb 4 alkalommal megyek el hozzajuk. Egyreszt azert mert meg nincs keresetem, iskolaba jarok es igy nem tudom fedezni az utazas koltseget, masreszt azert mert azt mondta, hogy neki sokkal gyorsabb es egyszerubb autoval kozlekedni. Ebbol soha nem is volt problema koztunk. Azonban a napokban volt az anyukaja szuletesnapja es egyutt mentunk el ajandekot venni neki. Rendszeresen kuldok az anyukajanak valami aprosagot a szulinapjara annak ellenere, hogy o soha egy koszonomot nem mondott, illetve az en szulinapomra se kuldott soha megcsak egy smst se. Ajandekot nem fogadnek el tole mert tudom, hogy nincs tul šok penzuk, hiszen něm tud banni a penzzel, ha van is azt mindig elszorja. Nos, a tavaly elkuldott ajandeknak allitolag orult... Most egy doboz csokit kuldtem neki, megkerdeztem a paromat, hogy atadta -e mondta, hogy igen, de az anyja nem mondott ra semmit..... En ha kapok valamit, azt megkoszonom, mivel nem tudtunk szemelyesen talalkozni ezert csak annyit vartam volna tole, hogy uzen a parommal, hogy koszi, vagy valami.. De ez, hogy semmit nem mondott ra eleg erdekes. Amugy szerintem utal engem, de a parom szerint szeret. Kicsit rosszul esett tole ez az egesz, mert probalok vele kedves lenni annak ellenere, hogy erzem, hogy něm rajong ertem, o meg igy viselkedik cserebe. Ezek utan nem tudom, hogy viszonyuljak hozza! Szerintetek? Viselkedjek vele ugy ahogy o velem vagy maradjak olyan amilyen voltam es majd idovel megbekel? Komolyan, meg en erzem magam cikis helyzetben, hogy mertem neki kedveskedni es ajandekot kuldeni a szulinapjara.
2011. aug. 28. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi más rosszat nem írtál róla, csak hogy nem von be a születésnapjába. Lehet hogy egyszerűen csak barátkozni nem akar veled. A születésnap elég intim dolog és ha ő nem akar veled barátkozni és ennek ellenére erőlteted az ajándékot akkor az elég kellemetlen mivel ő nem akar veled olyan személyesen foglalkozni.
2011. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Něm az a lenyeg, hogy něm von be, mert něm tartottak szulinapi osszejovetelt se. Egyszeruen csak kuldtem neki, kedvessegbol egy doboz csokit, hogy en is gondoltam ra szulinapjan, o meg egy szot se szol. Egy koszonomot vartam volna semmi tobbet. Koszi a valaszt.
2011. aug. 28. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
De ez bonyolult. Ha én kapok valamit valakitől akit nem is nagyon ismerek az kellemetlen, mert úgy érzem, hogy viszonoznom kéne vagy kedvesnek lenni vele amikor én nem akartam barátkozni. Ez nem múlik el attól csak mert azt mondod nem kell cserébe semmi. Bár ez csak egy lehetőség arra hogy miért ilyen.
2011. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, hát akkor többet nem küldök neki nehogy kellemetlenül érezze magát. Elég rossz ez így, mert én csak egy normális kapcsolatot akartam vele kialakítani...
2011. aug. 28. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha 1év alatt csak 4x voltál náluk,akkor gondolom vagy otthon volt az anyja is,vagy nem találkoztál az anyjával.

4 találkából évente az anyjával pedig nem lehet leszűrni, hogy valójában milyen személyiség!

Szóval szerintem ezen ne stresszeld magad :( tudom, hogy jól esett volna egy köszönöm vagy bármi, de nyugodj ebbe valahogy.

A párjaink anyjával nem árt jóban maradni, ha legközelebb találkozol vele adj neki valamit,és meg fogod látni a reakcióját. A távolság sok kételyre ad okot különben is.

2011. aug. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mindig találkoztam az anyjával és sokat beszélgettünk amikor ott voltam. Akkor is az egyik percben hűvös és távolságtartó volt a másikban meg nagyon közvetlen mintha ezer éve ismernénk egymást. Amikor személyesen mentem volt olyan, hogy vittem egy kis zacskó sütit, azt mondta, hogy nem kellett volna...


Én megtettem mindent, rajtam nem múlt, hogy normális kapcsolat alakuljon ki köztünk. A továbbiakban meg majd kiderül, hogy alakul a viszonyunk. :) Egy rejtély ez a nő komolyan mondom! :))


Köszönöm szépen, hogy írtál.

2011. aug. 28. 12:48
 7/7 anonim válasza:

Az elmondásod alapján komoly kapocslatod van. A fiús anyák sokszor visszautasítóak ilyenkor bizonyos lánnyal szemben

(persze ez kivételek mindig vannak). Lehet, hogy azért ilyen elutasító veled szemben, a párod pedig vagy nyugtatni szeretne, vagy elfogult az anyjával szemben. Azt tanácsolom,próbálj többször elmenni hozzájuk, gy jobban megismerhetnek.

2011. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!