Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ilyen képeket...

Miért kell ilyen képeket kitenni a netre?

Figyelt kérdés
Nem értem miért kell a szülőnek vagy éppen a nagy szülőnek olyan képet feltenni a gyerekről ahol nincsen rajta semmi.Oké,hogy büszkék rá meg minden fantasztikus érzés,hogy baba jött a családba de azért szerintem ez nem kéne nyilvánosság elé kitenni kitudja kinézi meg ezeket a képeket.Nem mellesleg,hogyha a gyerek felnő szerintem elég kínos lesz neki,hogy úristen miket láttak rólam kiskoromba.Ti mit gondoltok erről?Manapság miért csinálják ezt nagyon sokan?Miért kell mindent kitenni nagyközönség elé?
2016. okt. 31. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Én nem látom ezt olyan tragikusnak, egy meztelen kisgyerek, csecsemő normális emberben semmiféle hátsó gondolatot nem ébreszt, csak gyengéd érzelmeket. Felnőtt korban meg ugyan miért érezné bárki magát kellemetlenül egy csecsemőkori fotója alapján, amikor rá sem lehet ismerni az azonosságra.
2016. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ez régen is igy volt. Szerintem elég sok embernél ez elofordul. Egyébként én nem tartom kìnosnak, sem rossz indulatunak. Mellesleg ha mar felnő egyáltalán nem így fog kinezni :) szerintem aranyosak persze bizonyos mértékben. :) / rólam is van, szerintem elég sok ember látta: család rokonok szomszédok :D / mondjuk akkor meg nem volt Fb...
2016. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

normális emberben.

és hány normális ember van a neten?:)))

2016. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Legalább 500 ilyen kerdés van már itt.

Ilyen uncsi az èlrt gyerkek? 😂

2016. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
na látjátok.
2016. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

"egy meztelen kisgyerek, csecsemő normális emberben semmiféle hátsó gondolatot nem ébreszt, csak gyengéd érzelmeket"


Ó, milyen kis naivak vagytok. :) Még ha az internetet csak normális emberek használnák... de többségében nem így van. 1-2 nyilvános megosztás, mert jajdecuki, és az aranyos kicsi gyermeked aranyos kicsi popójára máris kiverte 3 pedofil. Durván hangzik? Nos, ez a valóság. Olvassatok kicsit utána, rengetegen buktak már le így, hogy közösségi oldalakról szereztek képeket, és még többen azzal, hogy 11-12 éves lányokat csábítottak el, mert a gyengéd érzésű szüleik engedték őket netezni.


A sok birka MINDENT megoszt, mindent lefotóz és kiposztol, mert ma az emberek már csak azt tudják értékelni, amit megmutathatnak az 500-1000-1500 ismerősüknek, és be is lájkolják. Enélkül már unják magukat.

De ez a mai világban, sajnos, természetes. Amíg a közösségi oldalak léteznek, addig ez így lesz.


Viszont a gyerekről lehet igényes, aranyos, játszós képeket csinálni, babakorit is, anélkül, hogy pucéron fotóznák.

Nincsen semmi baj egy pucér babakori vagy otthon strandolós képpel, amíg az OTTHON van, egy albumban, egy példányban, és max. a rokonok nézik meg a karácsonyi családi bulin.

De egy nyilvános, bárki által hozzáférhető közösségi oldalra feltölteni a gyerekedről meztelen képet, az tömény idiótaság. Ha valaki visszaél vele, kinek fogsz rinyálni? Másrészt, baromira illetlen. Akár 1 hónapos, akár 1 éves, akár 10 a gyerek, kukit, nunit, popót, NEM MUTOGATUNK NYILVÁNOSAN. Strandon is baromi zavaró tud lenni, mikor felnézek a napozóágyról, és egy kisgyerek nemiszervét pillantom meg. Ahogy az is, mikor a szülő odapisilteti a gyermekét a park közepére, mert hát csak kisgyerek, biztos erről is mindenkinek csak gyengéd érzelmek jutnak eszébe. :D

És de, engem NAGYON zavarna, ha az interneten babakori fürdős meg pelenkázós képek lennének fenn rólam. Vagy a gyerekemről. Haveroknak, kollégáknak, ismerősöknek, vagy épp idegeneknek, SEMMI közük nincsen az ilyen intim pillanatokhoz. SEMMI.

2016. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Inkább legyen rólam fenn pucér baba kép, amire idegenek verik, minthogy egy perverz rokon kezébe nyomják a képet, akinek aztán ott vagyok karnyújtásnyira.
2016. okt. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a hüllőknek nincsen kulcsa.
2016. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem teszik fel soha a SAJÁT meztelen babafotóikat?
2016. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

2023.


Mert szerintem nincs meztelen kicsi képük. Mert a szüleiknek még több esze volt.

2016. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!