Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen képet, képeket érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen képet, képeket érdemes kitenni pl tinderre, milyen magam által készített képet tegyek ki hogy pár lány visszajelöljön és legye esélyem valamire?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se túlsúlyos se ronda.

2015. nov. 1. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van egy hangsúlyozom normális képed úgyis visszajelöl, ha bejössz valakinek...de ez nem garancia arra h lesz is belőle valami. Kismillióan vannak akik csak önbizalomnövelésre használják az ilyen oldalakat, vagy csak szórakozásra, szóval a helyedben nem görcsölnék ezen ennyire
2015. nov. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyértelmű.De manapság kinek és mi számít normálisnak?

Sminkelni nem szoktam magam.

2015. nov. 1. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Eleve az a fontos neked mi a normális nem másoknak. Nyilván kitehetsz egy fürdőruhás képet vmi álomnyaralásról...tuti kismillióan rádkattanak, az más kérdés h milyen szándékkal. Ha komolyan keresel magad mellé valakit akkor viszont nem árt ha magad adod...tehát ha nem szoktál sminkelni akkor felesleges olyat kitenni amilyen amúgy nem vagy. Egy két előnyös profilképed pedig biztos akad, amit akár közösségi oldalakon is ki szoktál tenni :) Amúgy meg tinder...lehet te nem jelölsz olyanokat akiknek bejössz és vica versa :D De ezt így látatlanba megmondani elég nehéz
2015. nov. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elvileg férfiaknál az a jó, ha nem néznek bele a fényképezőgépbe, hanem kifelé néznek a képből. Ez csak egy tipp, de úgy tudom, hogy egy társkereső felmérése volt. A sikert növelheti, ha háziállattal (nyilván nem egy vágásra érett hízóra kell gondolni) vagy valamilyen érdekes hobbi közben mutat. Szintén ugyanez a forrás állította. A tapasztalataim ezzel kapcsolatban viszont teljesen irrelevánsak, hiszen én olyan alacsony és ocsmány vagyok, hogy soha senki nem jelölt még vissza se Tinderen, sem máshol.
2015. nov. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előny ha nem magad által készített kép van hanem valami normális. Nem kell ezért több száz ezret kiadni de nehezen tudom elképzelni hogy nincs az ismerősö körödben egy hobbifotós sem akit megkérhetnél :) Én több ismerősömről csináltam már pár pofás képet amivel fellendült a Tinder profiljuk. :D Nekem nőként bejön a fiún, ha mosolyog a képeken, de csoportképeket tölt fel hanem magáról vannak képek, nincsenek nők a fotókon, ellenben van kutya/macska, valami érdekes hobbi, gyerekek akikkel elvan, gitár meg ilyesmik. :D
2015. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez esetben neked a jelenlegi nem jönne be.
2015. nov. 2. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!