Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi papíron még egy...

Ha egy férfi papíron még egy másik nőhöz tartozik, elismerheti sajátjának élettársa születendő gyermekét?

Figyelt kérdés

A nevére veheti?


Személyesen nem érint a téma. Kíváncsi vagyok.



2016. nov. 6. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2016. nov. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Csodalatos meg papiron nos embernek szulni
2016. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na igen. Szerintem is elég megalázó helyzet olyan embernek szülni, vagy olyan emberrel együtt élni, aki több év külön élés után sem hajlandó válni. Én ezt nem tudnám elfogadni. Nem vagyok ennyire laza.
2016. nov. 6. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Megsúgom: a váláshoz nem kell mindkét fél beleegyezése...
2016. nov. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vér szerinti gyerek névre vétele független a házastárstól. Még akkor is elismerheti sajátjának ha a nevére szól, sőt ha dns tesztel ezt bizonyítják akkor elismerni köteles - tartásdíjat fizetni köteles. A nevére vevésben esetleg lehet egyezkedni. Idegen gyerek örökbe adásánál van ez, hogy nem megy akkor ha a másik házastárs nem egyezik bele.
2016. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
izé, azt akartam írni hogy akkor is elismerheti sajátjának és nevére veheti, ha nem csak papíron házas hanem ténylegesen házas is és az is akar maradni a feleségével aki nem a gyerek szülője.
2016. nov. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eleg szomoru hogy lehet

Ha nem lenne egyszeru talan kevesebb no kezdeni nos pasival csaladalapitasba

Ps tobb eu orszagban csak biroi uton lehetseges ez

2016. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak birói engedéllyel vállalhat felelősséget a saját gyerekéért???
2016. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!