Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik egy másik férfi?

Miért tetszik egy másik férfi?

Figyelt kérdés

4 éve van párkapcsolatom, jövőre házasodunk össze, utána szeretnénk gyereket. Nem mondom, hogy teljesen problémamentes a kapcsolatunk, de szeretem a vőlegényemet, boldog vagyok mellette, tőle szeretnék gyereket. Ugyanakkor most a munkám kapcsán megismertem egy férfit. Eddig kétszer találkoztunk, de már lassan beleh!ly!lök, mert folyamatosan rá gondolok. Próbálok nem foglalkozni vele, de állandóan eszembe jut.


Ráadásul nem is az esetem, és jóval idősebb is nálam (kb. 40 éves, nőtlen) de ha találkozunk, kiver a víz, izzad a tenyerem, és minden nevetek, már belegondolni is kínos. Kapcsolatunk pusztán szakmai, és muszáj vele találkoznom. Nem érzem úgy, hogy közeledne felém, és nem is akarok tőle semmit, mégis képtelen vagyok kiverni a fejemből. Miért érzek így? Más is járt már így? Mikor/Mitől fog ez elmúlni? 27N


+1 Ismeri a vőlegényemet is (régebb óta, mint engem), és amikor a párom megkérdezte, hogy hogyan haladunk a közös projekttel, kb. azt mondta, hogy jó velem dolgozni és mindenen elnevetgélünk...


2014. okt. 15. 07:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Hmm, ilyen bármikor lehet, egy ember sokszor lesz (lehet) szerelmes élete folyamán. Ne az érzelmeidre figyelj, az sokszor félrevihet. Persze könnyű mondani, mert mindenkinek jól esik ez az érzés. Ez a második semmitmondó hozzászólásom volt. Kitartás neked, Isten vigyázzon rád.
2014. okt. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%

Mûködik a kémia kettôtök között, ezért érzel így.

Ez teljesen normális dolog, és elkerülni se nagyon lehet, hacsak nem úgy, hogy magát a pasit kerülöd el messzire...

Ha boldog vagy a vôlegényeddel, akkor ne foglalkozz a dologgal, a hûség nem azt jelenti, hogy többé senki iránt nem érzel vonzalmat a párodon kívül, hanem azt, hogy ellenállsz a kísértésnek!

Lehetôleg kerüld a kapcsolatot az illetôvel, legalábbis a kötelezôn túlit, és koncentrálj a párodra! Menjetek el valahová kettesben, romantikázzatok, így könnyebben helyre áll a lelki békéd. :)

2014. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
71%
Hasonló cipőben járok én is sajnos... annyi különbséggel, mi 7 éve vagyunk házasok, és van már gyerek is. Nagyon megtetszett egy férfi, én is neki, a kémia is megvan, és sajnos a részemről kicsit több is... és ők is ismerik egymást a férjemmel. Az biztos, hogy nem tudnék a férjem nélkül élni, én most csak az időben bízom, hogy segít, hogy ne gondoljak erre a férfira minden percben.... :(
2014. okt. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Katonaságon siránkoztunk, hogy milyen nehéz dolgokat kell csinálni. Azt mondta a főtörzs, hogy az asszonyt megdugni 2x 3x, az a nehéz, nem a gyakorlat. Csak úgy lestem. De ez is nehéz, amiről ti beszéltek.
2014. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! Akkor kivárok, remélem, hogy hamar el fog múlni, mert ez nem állapot.
2014. okt. 15. 16:12
 6/23 A kérdező kommentje:
Azóta annyi változott, hogy a kérdéses férfi már közel sem olyan kedves a vőlegényemmel, mint korábban. Eddig jól elvoltak, látszólag most is, de elég durva poénjai vannak a vőlegényem felé (pl. üsse el egy kamion, csak szebben tálalva), aki értetlenül áll a dolog előtt.
2014. okt. 25. 12:05
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Remek lehetőség arra, hogy kiszeress belőle.
2014. okt. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
ezek csak fellángolások. vonzó a férfi, elragadó, működik a kémia... de valószínűeg egy pár alkalomnál több nem lenne a dologból, kifulladna. nagyon nehéz ilyenekbe nem belebonyolódni, főleg akkor, ha a párod az első igazi szerelem az életedben, és még nem volt részed "kalandokban" (nemtudom így van-e), de szerintem próbáld lehiggadni, nem úgy gondolni rá, kerülni, vagy kifejezetten figyelni a negatív tulajdonságaid, hogy ne lángolj fel a 40 éves pasi iránt. nem érné meg, hidd el, tapasztalat. :)
2014. okt. 26. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
*tulajdonságaiT
2014. okt. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ez csúnya vicc, biztos kellesz neki, azért mond ilyeneket.

Férjed meg mondja azt neki, hogy a fasom legyen a sírodba eresztő kötél, csak úgy viccből. Nevetgélj kevesebbet a munkatársaddal. Az ilyen poénoktól engem kiverne a víz, és izzadna a tenyerem. Vigyázz magadra, maradj a férjeddel.

2014. okt. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!