Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgősen segítséget várok!...

Sürgősen segítséget várok! Nagyinál lakok a tanulás miatt ő is egyedül van én nála vagyok elszállásolva. A barátaim kollégiumban vannak szerintetek mondjam anyáéknak hogy kolis szeretnék lenni? Nagyon unatkozok itt nála. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 21:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Orulj neki h tudsz nyugodtan tanulni. Programot meg tudsz szervezni a barataiddal suli utan. Szuleidnek valoszinu nagy segitseg h nem kell koli dijat fizetni.
2016. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
minden barátom kolis és fotografikus a memóriám:) a tanulással nincs baj
2016. nov. 8. 21:06
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
A koli sem fenékig tejfel, gyakorlatilag zéró magánszféra, nem nagyon van hova elvonulni. Járj be a koliba a haverokhoz, ha nem gond, ott is alhatsz néha (középsulisban ez aligha megoldható, egyetemiben simán, nálunk is volt egy-két tiszteletbeli kollégista:-)), ha unatkozol. Hidd el, van annak előnye is, ha nem kell mindenem 3-4, vagy még több emberrel osztozni.
2016. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nekem semmi gond az osztozkodással és kevés magánszférával is beérem
2016. nov. 8. 21:09
 5/17 Macsitappancs ***** válasza:
96%
Jaj hagyjuk mar a fotografikus memoriat, annyi gyerek mondogatja... Mikor rakerdezek valamire, öööö nemtoooom
2016. nov. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
a kártyapakliban a kártyákat keverés után olyan sorrendbe teszem vissza a helyükre amilyen sorrendben voltak
2016. nov. 8. 21:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Koliban nem "kevés" a magánszféra, hanem nulla. Pláne középiskolásban (ha jól sejtem, még az vagy), plusz ott a nevelőtanár is.

Persze az ember mindig arra vágyik, amije épp nincs, szerintem néhány héten belül visszasírnád a nagyinál lévő nyugalmat.:-)

2016. nov. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
de nem tudok mit csinálni unatkozok. nagyi nem egy beszédes személy úgyhogy még a beszélgetés sem valami sok időt vesz igénybe . nincs vele semmi baj de rettenetesen unatkozok! :(
2016. nov. 8. 21:19
 9/17 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon gyerek vagy még, ha folyamatosan csak saját magadra gondolsz.
2016. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltam kollégista, jól is éreztem magam, de ha lett volna egy nagyim, simán kiköltöztem volna hozzá.
2016. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!