Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sürgősen segítséget várok!...

Sürgősen segítséget várok! Nagyinál lakok a tanulás miatt ő is egyedül van én nála vagyok elszállásolva. A barátaim kollégiumban vannak szerintetek mondjam anyáéknak hogy kolis szeretnék lenni? Nagyon unatkozok itt nála. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 21:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

Tudod mit? Egyezzünk meg. Te mész koliba, én pedig megyek a nagymamádhoz. Pont nyugira van szükségem így egyetemen a tanulás miatt meg a munka miatt, amit ritkán tudok vállalni.

A szobatársam vernyogós buta barátnője meg mindig beront a szobába akár este is, ha úgy tartja kedve a hülyének.

2016. nov. 9. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Menj koliba, de utána ne sírd tele az oldalt, hogy milyen pocsék a koli.
2016. nov. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Azt ne mondd, hogy a haverok egész délután bent ülnek a koliban. Szerintem tuti a kimennek a városba, menj velük te is, esetleg alkalmanként bandázhattok nálatok is (ha nagyinak nincs ellenvetése).
2016. nov. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
a kolit mindenki dicséri. ráadásul voltam évekig gyermekotthonban úgyhogy nem jelentene problémát
2016. nov. 15. 15:48
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Te most kit akarsz meggyőzni? Akik válaszoltak neked, őket nem kell győzködni. A szüleidnél add elő ugyanezt, tutti a siker, legalább már azért engednének neked, hogy levakarjanak. Fotografikus memóriával unatkozó gyerek. Na ne. Ezt te sem gondolod komolyan?
2016. nov. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de komolyan mondom mert nincs kihez szólni, besélgetni, mert nagyi nem akar elengedni a haverokkal
2016. nov. 29. 21:57
 17/17 anonim ***** válasza:

Hogy vagy, kérdező?

Bűvész lettél?

2022. febr. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!