Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen és miért kötöztél...

Hány évesen és miért kötöztél el otthonról vagy költöztél össze a pároddal?

Figyelt kérdés

Aki a párjával költözött össze, az is érdekelne, hogy mióta voltak együtt, volt-e munkahelyük és szülőkhöz költöztek-e vagy külön lakásba/házba.


Olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy azért költöztem el otthonról, mert anyuci néha megmerte kérdezni, hogy hova megyek ezért igen önálló módon elköltöztem albérletbe amit anyuék fizetnek mert én nem dolgozom, de azért már felnőtt vagyok és azt csinálok amit akarok. Bocsánat ha valakit sért, de nekem van pár ilyen ismerősöm és ezt nem tekintem építő jellegű tapasztalatnak.


A válaszokat előre is köszönöm!


2010. máj. 1. 10:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen kollégiumba az ország másik végére. Utána főiskolás kolesz, majd albérletek, aztán egyedül, saját lakás. A párommal öszeköltözni majd csak ha összeházasodunk, kb. egy év múlva.
2010. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem kérni, hogy azt is írjátok le, hogy most hány évesek vagytok.
2010. máj. 1. 10:45
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi után néhány hónapot a Balatonon töltöttem, oda mentem dolgozni. Aztán megismertem a páromat, és 19 évesen hozzá is költöztem (a kapcsolatunk 4. hónapjában voltunk akkor, mindenképpen hozzáköltöztem volna, csak később, viszont apám meggyorsította a folyamatot). Volt aki azt mondta, hogy nehogy csöbörből vödörbe essek... szerencsére jó döntés volt, ennek már több mint 8 éve, és eddig nem bántam meg! :)
2010. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
10:45-ös vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy akkor még nappalin jártam suliba, de utána munkába álltam, és levelezőn végeztem el a főiskolát. 27/N
2010. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szintén, mint első: 14 évesen kollégium 100 km-re otthonról, magy egyetemi kolesz. Aztán 5 évre hazamentem a szülőkhöz, utána vettem egy saját garzont hitelre. 30 évesen megismertem a páromat, 32 évesen, esküvő előtt egy hónappal összeköltöztünk a garzonomban (ő addig a szüleinél élt és spórolt). Fél évvel később a garzon árából meg a spórolt pénzéből, szülői és baráti segítséggel vettünk egy lerobbant családi házat, most azt újítgatjuk, pici baba mellett.


33/L

2010. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

18 voltam mikor megismertem a párom...

8honap mulva összeköltöztünk leérettségiztem majd megvettük a saját lakásunk..

már több mint 2éve vagyunk együtt és mind ketten dolgozunk

2010. máj. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Középiskolás koli volt az első szabadulásom otthonról. 13 éves korom óta dolgoztam folyamatosan, így a középiskolában is magamnak kerestem meg a könyvre, ruhára valót. 19 évesen érettségi után egyből eljöttem otthonról, alkalmi és diákmunkákat vállaltam stb. Összeköltözni a párunkkal egy jó döntés. Igazából azt kérdezd meg magadtól, hogy menekülsz az összeköltözéssel vagy azért akarsz összeköltözni vele, mert önálló családias életre vágysz? A legideálisabb az, ha mindkettőtöknek van munkája, mert előbb-utóbb vitát szül, hogy ki tart el kit. Annyira nem kell elkapkodni, 4-6 hónapot simán lehet várni az összeköltözéssel. De ezt úgy is Ti érzitek, azért a józan észt sose hagyjátok figyelmen kívül.
2010. máj. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

19 évesen a páromhoz (neki van saját lakása). Nappalis egyetemista voltam és mellette heti 40 órában melóztam (nem volt egy egyszerű időszak, de nem akartam hagyni, hogy ő tartson el vagy vmi ilyesmi). Azóta is együtt vagyunk és már van egy diplomám, két nyelvvizsgám é egy jó állásom :)


23/L

2010. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

19 évesen költöztem oda a páromhoz albérletbe, mert nem tudtunk máshogy találkozni,akkor egy éve jártunk.Ő 8-17-ig én 12-03.00-ig dolgoztam.Meló után mentem hozzá, amikor ő elment dolgozni, akkor mentem anyáékhoz.Aztán 3 éve vettünk egy kertes családi házat, szintén újítgatjuk mi is szintén pici babával.

Párom 30 és 25.

2010. máj. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én, bocsi
2010. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!