Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztél el...

Hány évesen költöztél el otthonról? Hagytad el a szüleidet rossz viszony vagy egyéb miatt?

Figyelt kérdés

17 évesen ha elmennék itthonról.. családi okból. nem tudok már itt meglenni. ez nagyon hosszú.. milyen következménye lenne?

Kerestethetnének rendőrséggel? és vissza vihetnének igaz?


2010. szept. 2. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Beteg vagy?

17 évesen kerestethetnének xD

18 már nem

2010. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

vagyis 18 évesen is igen csak max nem ráncgűlhattnak

szmeélyid va? XD

2010. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha 18 éves lennék nem filóznék ezen hanem takarodnék el tőlük.
2010. szept. 2. 16:53
 4/8 anonim ***** válasza:

18 évesen költöztem, nagyrészt a szülők miatt.


17 évesen kerestethetnek a rendőrséggel és haza is vihetnek. Egy év múlva már semmi közük nincs hozzá, mit csinálsz, azt meg kíbírod.

2010. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amint 18 leszek húzok a tesómmal albérletbe.. közel a sulihoz 1 utcányira .. 17/f
2010. szept. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Középiskola után költöztem el.
2010. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tesóm kb 3éve költözött el itthonról a technikusi vizsgája után, én nekem még 4hónap és 18 leszek amint meg van az érettségi húzok pestre melózni és 2-3havonta jövök haza akkor is vagy 1 nap vagy 2 de többet soha hosszabb napokra nem
2010. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En 31 vagyok, 21 evesen koltoztem kulfoldre, itt is lett csaladom. Evente kb.3x latogatok haza, mostanaban ritkabban, 10 honapos a babam. Igy anyukam jon, apukam meghalt. Ha most visszakoltoznek Magyarorszagra (nem fogok), nem koltoznek haza, mert anyukam megszokta a maganyt, es az o hazaban nehez vele kijonni. Ha o van nalunk, aranyos, olyan mint regen. Ha viszont ujra 21 lennek (nem leszek), es nem jottem volna kulfoldre, nem is koltoztem volna el. Sajnalom, hogy olyan rossz nektek otthon, hogy ilyen hamar el akartok menni.
2010. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!