Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el szüleimnek...

Hogyan mondjam el szüleimnek hogy kolis szeretnék leni?

Figyelt kérdés
Jelenleg nagyinál vagyok elszállásolva(ő már 80 éves) és nem szeretnék a terhére lenni de tudom nem fog lemondani arról hogy nála legyek.Az is hozzátartozik az igazsághoz hogy itt vagyok 16 évesen és nem enged el sehova a barátaimmal. unatkozok itt egyedül. A legjobb barátaim a koliban vannak. ők is hívtak hogy menjek már oda hozzájuk. unatkozok nem tudok semmit csinálni, kitűnő tanuló vagyok, (nagyon könnyen tanulok) már unalmamban kigyúrtam magam. hogy mondjam el anyáéknak? jó viszonyban vagyok szüleimmel. kérlek ne akarjatok a koliról lebeszélni!
2016. dec. 5. 21:41
 1/3 A kérdező kommentje:
*lenni
2016. dec. 5. 21:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Anya, szeretnék koliba menni, hogy önállóbb és életrevalóbb legyek.
2016. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szimeon ***** válasza:

Én nem mennék a kollégiumba...

De, mond azt ami van: Ott vannak a haverok, azt remélem, hogy ott szabadabban tudok létezni.

2016. dec. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!