Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a testvéremne...

Hogy mondjam meg a testvéremnek hogy a volt exével összejöttem? És a szüleimnek hogy mondjam meg?

Figyelt kérdés

Összejöttem a testvérem exével és nem tudom hogy mondjam meg neki meg a szüleimnek.

Azért szakítottak mert a barátja elkezdett cigizni meg alkoholozni és zavarta. Engem nem zavar de gogy mondjam meg nekik?

én:14/L

testvérem:16/l

Barátja:17/F

Válaszokat előre köszönöm



2016. ápr. 29. 21:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Gratulálok! =D

"Anya, apa, emlékeztek mikor tesó kidobta a csávóját? Na én most kikukáztam."

Nagyon büszkék lesznek rád ne izgulj. Tesóddal való kapcsolatod is tuti új szintre lép majd.

2016. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Előző😂😂😂


Egyébként, ha szeretitek egymást, akkor csak mond azt, és hogy összejöttetek. Nem kell túlgondolni

2016. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

"Azért szakítottak mert a barátja elkezdett cigizni meg alkoholozni és zavarta. Engem nem zavar"

Hát, gyöngyöm, a konkrét kérdésre válaszolva: ne mondd meg.

De két lánygyerekes anyaként meg azt mondom, hogy felejtsd el a srácot.

Ha téged nem zavar, hogy iszik, meg cigizik, akkor te is fogsz. Ergo: anyádék kiakadnak és eltiltanak és a tetejébe még jogos is lesz.

Tesód meg... Nem leszel a kedvence egy darabig. Egyébként majd felviszed hozzátok és behúzódtok a szobádba? Szép helyzet...

(Nem kezdünk alkoholozni, legfeljebb alkoholizálni.)

2016. ápr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Vasárnapi ebéd közben megszólalsz: "Tegye fel a kezét, akinek a volt barátja nem kever az illető testvérével! Nővérkém, ne olyan gyorsan..."
2016. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem fogok cigizni mert sportolok és ott nem lehet. A másik meg hogy nem is tervezem hogy cigizni fogok valaha is. De ha ő cigizni szeretne akkor cigizzen.
2016. ápr. 29. 21:18
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Az egyébként fel se merült a kis buksidban, hogy a srác csak a nővéredet akarja ezzel cseszegetni bosszúból? Esetleg amolyan pótléknak használ, mert hasonlítasz rá? Szerintem ez rád nézve megalázó, de hát azt csinálsz amit akarsz. Te. De ha apád helyébe lennék, vernék a csávóba némi tisztességet.
2016. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Aztaqva, ez a kisp.icsa írta ki pár napja, hogy mennyire utálja a nővére pasiját, mert cigizik meg fenyegeti őt. 😂 Szép vagy, büszke lehetsz magadra aranyom:D
2016. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

meg a baratok exe is tilos, nemhogy a tesode!

bar biztos csak unatkozo troll vagy...

2016. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném hogy csak ezért lenne velem. Szeretjük egymást ő is szokta mondani
2016. ápr. 29. 21:27
 10/25 anonim ***** válasza:
95%

Jaaaaa, hogy szokta mondani. Értem, hát akkor minden rendben.

Egyébként nagyon kíváncsi vagyok a jelenetre, mikor megtörténik a nagy bejelentés, majd azt is írd meg kérlek.

2016. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!