Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következményekkel...

Milyen következményekkel járnak ezek a dolgok? ->

Figyelt kérdés

nagyon durva fenyegetések, olyanok, hogy mindenkit megöl, stb... anyámat verte és folyamatosan fenyegetőzik és a saját gyerekére nagyon durva dolgokat mond(rám)

Sajnos ilyen mocskos ember.Ha fel lenne jelentve, mit tennének vele?


2010. máj. 1. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs látlelet semmit. Ha van akkor börtön sztem. De egy távoltartási végzést kérhettek. Azt sztem megadják. És ha megközelít benneteket akkor elvihetik a rendőrök. Asszem, de sztem keresd fel a rendőrséget, ott tudnak segíteni és mindent elmondanak. Ha nem akarsz nem kell tenned feljelentést, miután megtudtad h mi az eljárás. (mondjuk ha túl durvának, vagy feleslegesnek találod)
2010. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk semmivel. bizonyítsd be és ha már vér is folyik lépnek majd...
2010. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jogilag elvileg fenyegetésért fel lehetne jelenteni, de sajna tapasztalatból tudom, hogy az ég világon semmit nem tesznek. Egyik közeli rokonom elvált a férje iszákoskodása miatt kb 30 év házasság után. Rendszeresen verte stb. Miután elváltak jöttek a fenyegetések hogy így meg úgy meg lesz verve ha ezt és ezt teszi...

Aztán esett úgy, hogy egy falunap szerűségen összegyűlt az egész család, a nő hazaugrott valamiért egyedül, otthon volt az édesanyja (értelemszerűen idős néni). Az exférj váratlanul beállított természetesen részegen és úgy összeverte a nőt, hogy az anyja már székkel ütötte hogy hagyja abba. Végül telefonáltak és két erősebb férfi ment el és dobta ki. A nőhöz mentőt kellett hívni, több helyen felrepedt az arca (varrni kellett), eltört az orra. Látleletet készítettek róla, és emiatt indult eljárás a pasi ellen. Sajna amíg 8 napon túl gyógyuló sérülést nem okoz valaki, addig nem nagyon törődnek az ilyesmivel. (teszem hozzá a családunkban rendőr is van, és még így protekcióval sem tudtak mit tenni)

2010. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

az utolsó nagyon durva :S

és szégyen ez az egész.Az embernek meg kell várnia, hogy szétverjék, aztán lépnek a rendőrök? pf


és nem tartom feleslegesnek :) egy ilyen embert nem lehet szeretni :) az életemet tönkreteszi és nem csak az enyémet


Csak a baj, hogy képes még a feljelentés után is idejönni és kitudja mitcsinálna.Puskái is vannak.Ha meg lenne mondva, hogy mit csinál velük, akkor gondolom elvennék tőle.De aztán mit csinálna velünk? :S

2010. máj. 1. 16:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Egyik ismerősöm 100-200(nem tudom pontosan) ezret kapott azért mert leb*zizták...
2010. máj. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A távoltartás intézménye egy nagy marhaság. Ok,hogy nem mehet haza 3 napig,de hol tölti ezt az időt egy alkoholista? Nyilvánvalóan a kocsmában,ahol a haverok biztatják,hogy állj a sarkadra. Utána még agresszívabb a családjával.

Ha lecsuknák hosszú időre,az érne valamit,de ez nem.

2010. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

biztos jól irtad kedves utolsó előtti kérdező amit irtál? az kapott birságot, akit lebu*iztak? :O

nem az, aki bu*izott? :)

2010. máj. 1. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Úgy érettem, hogy ő kapta meg azt a pénzt.
2010. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*értettem
2010. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!