Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házasságban, elfojtott...

Egy házasságban, elfojtott dolgok miatt lehet valakinek sorozatos betegsége?

Figyelt kérdés
Hisztek abban, hogy a sok lenyelt probléma, elfojtott sérelem, elégedetlenség miatt valakinek rosszabb legyen az immunrendszere? Létezik olyan, hogy ha valaki a külvilág felé nem mutatja, de belül (szinte tudat alatt) rájött, hogy nem ez a lovat akarta és nem így, akkor pszichoszomatikus úton betegségeket "kreál" magának?
2011. szept. 22. 19:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%

Igen.

És még házasság sem kell hozzá.

2011. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
75%
Persze.
2011. szept. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy az első írta.
2011. szept. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
82%
Abszolút egyetértek az elsővel. Házasság sem kell hozzá, nekem kapcsolatom miatt van... épp most is elgondolkodtam, h kell-e ez nekem... :S :(((
2011. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
"Az ideg az nagy ur!" Ez egy osi mondas, de igy van, hiszen meg egy rakos daganatnak az okozoja is lehet, ha nem kezelik ezt, mivel az az elfojtott idegesseg egyfajta nyomast gyakorol a szemelyisegre.
2011. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
De még mennyire. Az elsővel értek egyet én is.
2011. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
61%

ha megbeszélnéd valakivel az alegjobb ha a pároddal

akkor lehet hogy elmennek a betegségek és a házasság is jobb lessz

2011. szept. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%
igen, pl anyósomnál figyeltem meg, hogy mindig csak hallgat, már vagy 35 éve, és most elkezdett folyamatosan súgni a füle...és az orvosok azt mondják, hogy semmi baja, ő meg majd megőrül...érdekes dolgok ezek...
2011. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem olyan látszó dolgok ezek, amiket eddig meg tudtam beszélni a párommal. Tehát nem olyan, hogy szemét velem, vagy nem szeretjük egymást. Inkább olyan, hogy én még neki sem mondom el, hogy valami ami miatta van, de amiről ő nem tehet, az engem bánt belül. Nagyon bánt. Néha elengedem a dolgot, megbékélek, aztán újra jön, hullámokban. Tipikusan olyan betegségeim jönnek mostanában, amit (utána olvastam) lelki okokból "csinál" magának az ember. :(
2011. szept. 22. 19:12
 10/29 anonim ***** válasza:
65%
Lehet ha még is őszintén elmondanád neki ezeket akkor nem lenne ezzel bajod... De az első meg mondta a választ a kérdésedre!
2011. szept. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!