Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan mondtátok el a...

Ti hogyan mondtátok el a családtagjaitoknak, hogy rákosok vagytok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 11:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Attól is függ, hogy meggyógyulhatsz vagy nem. Nagypapám leküzdötte kB 6 éve, azóta is él.
2016. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
55%

Leülnék velük. Megfognám a kezüket és elmondanám hogy: - Anya, Apa... RÁKOS VAGYOK!!!

Nagyon meg fognak ilyedni, lehet még sírni is fognak. Próbáld őket nyugtatni! Az a lényeg hogy tartsatok össze! ;)

A te vagy a beteg.... MINDEN JÓT, JÓ EGÉSZSÉGET, ÉS MIHAMARABBI JOBBULÁST KÍVÁNOK!!!

2016. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Egybol megjelennek az ilyen dogkeselyuk mint ez a Duenna...
2016. dec. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Duenna, ne haragudj, de nem érdekel.


Ne írj ide többet, kérlek.

2016. dec. 15. 12:15
 5/17 anonim válasza:
90%
Ha te vagy a beteg, mielőbbi jobbulást kívánok! :) Nálunk volt a családban rákos beteg, leült velünk egy asztalhoz, és elmondta minden körítés nélkül. Azóta teljesen egészséges egyébként.
2016. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Kár lenne titkolni vagy szépíteni. Szimplán elmondanám, hogy mi a helyzet. Ennyi. Ez a legtisztább.
2016. dec. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
Én sehogy nem mondtam el. Mert akaratuk ellenére rombolták volna a gyógyulásba vetett hitemet, bizalmamat. Mivel az emberek csak a tudomány mindenkori hivatalos álláspontjának hisznek és legtöbbször utána sem járnak hogy az igaz-e. Volt egy basalioma nevű bőrrákom az arcomon, ami évről évre növekedett. Lassan még az erőm is fogyatkozott, buszról leszállva majdnem elestem. De eszembe jutott hogy még nem volt olyan feladat ami kifogott volna rajtam, ezért elkezdtem informálódni a rákról mindent az internetről. De nem a tudományos képleteket, sem a kemo- meg sugárterápiákat, főleg nem a "csodadoktorokat" tartalmazó klinikákat. Hanem a józan paraszti észre alapozó gyógyításokat. Minden olyan tényezőt bevetettem amit a ráksejtek nem szeretnek. Lúgos szervezet, de leginkább a kiegyensúlyozott életre törekvés, stb. A súlyosbodás fékeződött, de még mindig nem volt az igazi. Végül a ráknak a kegyelemdöfést a padlizsánból és almaecetből házilag készült orvosság adta. Ezt sikerrel alkalmazzák az ausztrál farmerek is a bőrrákos állataikon és hivatalosan is gyártanak kenőcsöt belőle, természetesen extra profittal. A házilag készült gyógyszerrel áztattam minden éjszaka. Megdöbbenésemre olyan gyorsan kezdett el gyógyulni mint egy közönséges seb. A rákos sejtek mindent magukba fogadnak korlátlan mennyiségben, jelen esetben az almaecetet és a padlizsán anyagát, ez okozta a vesztüket. Mikor az idős édesanyámmal találkoztam, sugárzó arccal megdöbbenve ennyit mondott: De jól nézel ki! (Előtte való években folyton aggódva nézegetett hogy miért nézek ki olyan megviselten). A mai napig sem mondtam el hogy szkanderoztam a rákkal. Minek mondanám el?
2016. dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Agykontroll, az. Nyilván a pár hetes/hónapos csecsemők és a rákkal küzdő kisgyerekek is pszichoszomatikusan lettek betegek, a fel nem oldott traumáik miatt, egy kis agykontroll és huss, meggyógyulnak! Az ilyen idióták teremnek, vagy osztódással szaporodnak? Gyerelejóisten!

Kedves válaszoló! Ez fogós kérdés, nem mindegy milyen stádium, mi a prognózis, mennyi az esély a gyógyulásra. Az sem, hogy a család kiket takar? Szülőket, házastársat, esetleg gyerekeket? Bárhogy is legyen, elsőként a hozzád legközelebb állóval, kettesben, négyszemközt, utána ketten már könnyebben tudjátok megosztani a többiekkel. A mi esetünkben Édesanyám először nekem szólt (testvérem külföldön, apukám már nem él). Sokáig nem jutottunk, mert nagy bőgés lett belőle, de miután megnyugodtunk átbeszéltünk szépen, higgadtan mindent. Mentem Vele mamáékhoz, egyedül nem lett volna lelkiereje, nővéremnek én szóltam, mikor hazautazott már tudta, akkor beszélt anyuval. Első körben tárgyilagosan, lényegretörően érdemes, aztán valószínüleg úgyis záporoznak majd a kérdések. Ennek már lassan 10 éve, szerencsére Anyukám sikeresen megküzdött vele, az éves kontrollokon is minden rendben van ezidáig és bízunk benne így is marad. Bárkivel is történt ez a családodban, sok erőt, kitartást kívánok és persze sikeres felépülést!

2016. dec. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én már akkor elmomdtam, amikor a gyanú felmerült. Melldganat,azonnal műtét kellett, utána kemo, most lassan letelik a sugárkezelés is. Mindezeket nehéz lett volna a család elől eltitkolni. Jó volt, hogy Támogattak,segítettek

erősítettek.

2016. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
100%

Nekem nem kellett elmodanom hogy agydaganatom van mert mire korházba kerültem vele pöppet beszámithatatlan voltam ìgy a dokik a szüleimmel konzultáltak.


Csak a papìrokat iratták alá velem h belemegyek a mütétbe.

2016. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!