Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mire számíthatok?

Vajon mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Kedden férjem brigádbuliból totál részegen jött haza. Elkezdett velem a gyerekek előtt nagyon csúnyán kiabálni. Nagyon csúnyákat mondott rám, majdnem megütött. Anyámhoz is átment (egy házban lakunk)és vele is nagyon csúnyán üvöltözött és őt is majdnem megütötte.Anyám házában lakunk. Megmondtam neki hogy anyámmal is nem beszélhet is távozzon a házból. A síró gyerekeket össze-vissza taszigált. Betört a faajtót amit a szüleim vettek nekünk. Ők alakították ki a házrészt amiben lakunk az ő házukban.És végül elment. Másnap írt nekem egy szánom bánom smst de nem voltam hajlandó vele beszélni és közöltem vele h válni akarok. Erre azt mondta h ok. Gyerekekkel tartani akarja a kapcsolatot, de már ő is mondta h sok minden gyűlt benne és így jött ki. De ő is feladott minket (2 gyerek). Azért a szülei és a testvére is besegített a döntésében. Elég befolyásolható ember. Csak annyira fura: Eddig mindig kaptam tőle az így szeretlek úgy szeretlek hiányzol smseket. Hétfőig álmomban nem gondoltam hogy valaha is elválunk.
2016. dec. 30. 12:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Ha úgy fogadta a válási szándékod, hogy ok, akkor tényleg jobb, ha elváltok. Tartsa a kapcsolatot gyerekekkel, fizessen gyerektartást és annyi.
2016. dec. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Hagyjátok leülepedni a dolgokat, aztán üljetek le, és beszéljetek. Van két gyereketek, akik csonka családba kényszerülnek, ha szétmentek. Nektek sem feltétlenül lesz jó külön. Azt javaslom, próbáljátok rendbe hozni a házasságotok, ha nem megy, kérjétek szakember segítségét. Az nem baj, ha eközben külön laktok.
2016. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Elég szomorú, h idáig rabolta az idödet, bökte volna akkor ki.jól pofan csapnam.de még lehet kibekültök, csak nem tudom igy érdemes-e.megbizhatatlanok a mai férfiak.
2016. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyszerűen annyira vegyes érzelmeim voltak. Szörnyű ahogy viselkedett akkor. De még szörnyűbb h így áll a dolgokhoz. Neki is mondtam h köszi a csonka családot. Neki már van egy előző 4 alkalmas kalandjából egy 12 éves lánya. Mikor megismerkedtünk azt szajkózta folyton h ő rendes családot akar.
2016. dec. 30. 12:32
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem kell semmit elkapkodni!

Egyelőre próbáljátok meg a különélést, aztán majd meglátjátok, hogy váltok, vagy sem.

2016. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha valakit rá tudnak beszélni, hogy hagyja el a családját, ne menjen vissza akkor szerintem az illető nem ragaszkodik annyira a családjához.
2016. dec. 30. 12:46
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Velem is megtörtént egy kísértetiesen hasonló eset, de mi azóta már elváltunk. Nem kifejezetten ez miatt, de az biztos, hogy ez a viselkedése mélyen megmaradt bennem és rányomta a bélyegét a továbbiakra. Semmi nem volt már ugyanaz, elromlott a bizalom, az intimitás, szóval minden, ami egy működő házassághoz kell.
2016. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván nehezíti a helyzetet, ha a hozzátartozók, barátok a kapcsolat ellen vannak. Meg kell próbálni rendbe tenni, azzal nem veszíthetsz semmit. Ha viszont nem sikerül, össze-vissza csaljátok egymást, szinte mindennaposak a veszekedések, akkor nem szabad folytatni.
2016. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sosem csaltuk egymást. Nem is gondoltunk másra. Ez is benne van most nekem a pakliban. Új kezdet. Még csak gondolni sem bírok más pasira. Nagyon váratlan volt ez a keddi dolog.
2016. dec. 30. 13:29
 10/14 anonim ***** válasza:
31%

"Neki is mondtam h köszi a csonka családot"


Ne mondj neki ilyeneket, ha nem akarod, hogy szánalomból menjen vissza hozzád.

2016. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!