Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötleteket szeretnék erre a...

Ötleteket szeretnék erre a szitura!?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy el szeretnénk menni a jelenlegi lakóhelyünkről. Pici babánk van( 6 hónapos). Van egy pasi, aki elcserélné velünk a lakást. Eddig nagyon szép és jó, csak sajnos anyósoméktól 3 emeletnyire lennénk. Nem szeretném az anyósomat dobálni, mert az unokájáért rajong (néha túlontúl is), mi is jól elbeszélgetünk, Viszont tipikusan olyan a kapcsolat köztünk, hogyha heti 1-1 alkalommal látjuk egymást szinte "tökéletes", de ha egymás közelében vagyunk nem tudunk meglenni, és abból csak baj lesz/lehet. (Ezt nem csak feltételezem, tudom, mert kerülgetett engem a sírás emiatt)
2010. máj. 4. 16:45
 1/8 A kérdező kommentje:
a lakást (amiben most vagyunk) egyébként nem könnyű eladni, -tehát az időhúzás nem annyira jó ötlet-ez a pasi meg szívesen cserélne. Már mindenki lassan hü.lyének néz, hogy ez egy tök jó lehetőség, de a a tapasztalatom azt mutatja, hogy a "tisztes" távolság nálunk jól működik.
2010. máj. 4. 16:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor sajna oda nem mehettek, mert megbánnád később. Jobb anyóstól, anyucitól távolabb lenni, ha csak lehet, akár mennyire legyen is jó a kapcsolat. Ezt úgy értem, hogy legalább pár utcányira, hogy ne lássátok egymást minden nap. De ahogy te gondolod.
2010. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék. Örülj, h távol van az anyósod. Komolyan mondom.
2010. máj. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez a nehéz, mert én igen így gondolnám, de az anyósom tamtamozik az ügy mellett, a párom meg akarna is menni-meg nem is. Lenne az előnye annak hogy odaköltözünk, de a nyugalom....? :S
2010. máj. 4. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:

papucsba is át tudna menni...arrol meg tudod mit mondanak...



de ha odaköltöztök,josolok előre neked egy olyan ide kiirt kérdést,hogy hogy kellene onnan elköltöznisértődés nélkül,vagy hogy hogy kellene vele közölni,hogy elég ha hetente átmegy...

2010. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire megérné a csere (gondolom a lakás értéke miatt), akkor menjetek bele, de ki se pakoljatok, és adjatok túl azon, amit könnyebb eladni. Csak baj lehet ebből a közeli szomszédságból.
2010. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16:55-össel egyet értek. Nem kell hozzá sok idő, és felrakod itt a kérdést, hogy hogy mond meg anyósnak, hogy ne minden nap jöjjön át hozzád.
2010. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
én is ettől félek...valamilyen indokkal biztos jönne...én meg olyan vagyok, hogy nem tudok tenni -venni, ha közben "zavarnak", inkább leblokkolok. Plusz igen, a másik félelmem, hogyha odaköltözünk, mi már ott ragadunk. Hát jól is nézne ki ha 2 hónap múlva már árulnánk a lakást, no meg az anyósom úgyse hagyná.....
2010. máj. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!