Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lebeszélnétek 1 nagy hülyeségr...

Lebeszélnétek 1 nagy hülyeségről? Vagy ez egyáltalán hülyeség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Biztos vannak egyesek akik ismerik a történetemet de azért elmondom.

Voltam én mint 20 éves naiv fruska.És volt 1 (mint késöbb kiderült) családos apa és mi 8 hónapig együtt voltunk.Szerettem tiszta szívemből.Elöször nem tudtam h családos ember majd mire meg tudtam menthetetlenül szerelmes lettem.Kértem h döntsön.Erre ő idöt kért amit adtam (jelzem nagyon szerelmes voltam).Közben találkozgattunk.1x csak pozitív lett a terhességi teszt.Igen nem tagadom mind a ketten felelötlenek voltunk.Mikor mondta h vettesem el mintha kés döftek volna a szivembe.Nagyon szerettem volna a babát és tudtam h nem csak a kisbabát hanem öt is elveszítettem.Fizetett mindent.Emiatt a döntés miatt 1 életre meggyülöltem viszont egyedül nem tudtam volna felnevelni.Nem volt családi hátterem.Habár dolgoztam nem kerestem annyit h jól éljünk a babával.Így megtettem amit örök életemben bánni fogok.Azóta van mástól 1 gyönyörü lányom még sem enyhült bennem a fájdalom.Ma összefutottam vele az utcán.Átengedett a zebrán.A kocsiban a 2 gyerek mögötte, elöttem meg a babakocsiba a lányom.És most lesz az évfordulója a mütétnek a szülinapján.Legszivesebben írnék neki 1 smst h mennyire gyülölöm és h emlékezzen arra az életre akit meg kellett gyilkoltatnom.Tudom h hülyeség de még is megszeretném tenni.

Nem lehurrogó válaszokat szeretnék.Ti mit tennétek a helyembe?


2010. máj. 5. 15:57
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
25%
Tedd meg.
2010. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Én nem tenném mert nem akarnám, hogy gyengének lásson. Felemelt fejjel járnék, és örülnék a jelenlegi életemnek. Azzal, hogy írsz sms-t magad alázod meg. Számára nem jelenthetsz semmit, max a törlés gombbal elintézi. A múlton már nem változtat. Légy büszke!
2010. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
92%

együttérzek veled.sajnos nekem is el kellett vetetnem a babámat, igaz, én a jelenlegi páromtól estem teherbe, gyógyszer mellett. én nagyon szerettem volna megtartani a babát, de sajnos nem lehetett,mivel külföldön élünk és nem túl jó anyagi körülmények között, ráadásul diákok vagyunk. akkor gondolkodtam azon,hogy hazamegyek és megszülöm a babát, de akkor elhagytam volna életem szerelmét. sokat gondolkodtam azóta is,hogy mi lett volna, ha megtartom, de úgy gondolom, hogy nem lett volna boldog a babavárás és az utána következő élet. majd mindent időben.

szerintem ne írj neki gyűlölködő smst, nem éri meg, úgysem hatná meg és neked csak rosszabb lenne. tanulj meg ezzel élni, én is megtanultam és sok támogatást kapok a páromtól, attól függetlenül, hogy főleg ő javasolta az abortuszt. de be kellett látnom utólag, hogy helyesen cselekedtem, annak ellenére, hogy néha még mindig fáj.

2010. máj. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem is megérdemli, küldd csak el nyugodtan!

De egyébként, akármennyire is szeretted, ha kiderült h családja van, mirét akartad még mindig annyira?(a babát félretéve most)

Veled is ugyanezt megtette volna, egy gerinctelen alak az ilyen!

2010. máj. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim válasza:
91%
Az sms-sel szerintem port kavarnal magadban elsosorban, tovabba lehet, h vele is osszebonyolitanad a dolgokat.
2010. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
28%

nem szép dolog másra tolni a felelősséget

a gyilkosság a te döntésed volt

2010. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
96%

Nem írnék neki

Zárd le végre magadban azt a kapcsolatot!

Örülj a kicsinek a párodnak ne foglalkozz a múlttal

2010. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
55%
Ha ettől úgy érzed, megnyugodna a lelked, akkor tedd meg.
2010. máj. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
58%
Te voltál a hibás. Mikor megtudtad hogy családos, azonnal ott kellett volna hagyni... Azon kívül védekezni rendesen. Nehogy már az ő hibája legyen hogy nem hagyta ott a családját miattad! Azok ott igazi gyerekek voltak a tiéd meg még csak egy magzat... Akármit tett volna valakinél úgyis szemét állat lett volna... Szerintem éld a saját életed és legyél már érettebb az ilyen utálkozásnál...
2010. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
98%
És magadnak mit mondanál? Te pont ugyanannyira vagy felelős a dolgok alakításáért, sőt... Szerintem ne a múlttal foglalkozz, hanem a jövődet építsd, okosabban, mint eddig. Persze elmondhatod a pasinak, hogy haragszol rá, de és akkor mi van? Nem hiszem, hogy álmatlan éjszakái lennének a bűntudattól.
2010. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!