Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakókocsi/ lakóautó! Ti...

Lakókocsi/ lakóautó! Ti alapítanátok családot, utazgatva élve (gyerekek, férj, feleség)? Gondolkozik más is ilyenben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 18. 15:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%
nem, nekem kell egy állandóság az életembe
2017. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Egyrészt tudom, milyen egy lakóautó belülről. Amit meg tudok fizetni, az még egy hétvégi kemping alatt is borzalom. Ami kényelmes egy családnak, az többe kerül, mint egy átlagos méretű lakás, egy jobb környéken.


Ezen kívül pénzből élünk, ami meg nekem munkából van. Ha utazgatok, akkor nincs munkám, nincs pénzem, nem lesz miből utazni.

Annak meg semmi értelme, hogy leparkolok valahol a lakóautóval, bejárok dolgozni, és hétvégén a komplett háztartással megyek bevásárolni a madaras teszkóba.

2017. jan. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Hetekig laktam sátorba a földön aludva,viszont a tenger hullámzására ébredtem, ahhoz képest egy lakóautó luxus körülmény. :)
2017. jan. 18. 15:55
 4/38 anonim ***** válasza:
91%

Az ismert aranymezőkön fémkeresővel aranyrögöt keresni és lakóautóban lakni nekem is megfordult a fejemben. Viszont például egy újszülöttel vagy több kisebb gyerekkel bevallom hogy nem tartanám túl jó ötletnek.

Bár ezen a videón a természetben élnek jurtában családdal, és a gyerekek meglepően boldognak látszanak:

A Paulics és a Magyar család

https://www.youtube.com/watch?v=_FAQJpwRUPc

Én egy falu széli önellátó házban nőttem fel és tényleg boldogság a köbön az ilyen szabad élet. És ma sem értem hogy városon miért nem vagyok legalább olyan boldog és szabad, pedig itt meg szinte luxus és kényelem van a köbön.

2017. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Jurtán is gondolkoztam, inkább mediterránabb éghajlaton.

Nem vagyok boldog a városban anyámékkal.

2017. jan. 18. 16:00
 6/38 anonim ***** válasza:
97%

"Hetekig laktam sátorba a földön aludva...ahhoz képest egy lakóautó luxus körülmény"


Ahhoz képest már egy normális wc is luxuskörülmény!

2017. jan. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Mert nem fogok a kényem-kedvem szerint irányítgatni/hurcibálni egy feleséget, meg mondjuk két gyereket, akik nem akarják. És nem fogják akarni :)
2017. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a hetessel, nem biztos hogy ezt a családod is akarná. Akkor inkább indulj el egyedül világot látni, vagy keress hozzá olyat aki vevő rá. Ha csak simán a városból szeretnél kiszakadni, rengeteg olyan falu, tanay van Magyarországon ahol 3-4 család lakik mindössze.
2017. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Kirándulások folyamán, sokszor végeztem a dolgomat a természetben és isteni érzés volt. :)
2017. jan. 18. 16:15
 10/38 anonim ***** válasza:
98%

"Hetekig laktam sátorba a földön aludva,viszont a tenger hullámzására ébredtem, ahhoz képest egy lakóautó luxus körülmény. :)"


Amíg fiatal az ember, nagyon lehet élvezni ezt, pláne, ha van kivel.:-) Gyerekekkel már más, nekik mindig új és új közösségbe beilleszkedni nem könnyű, családot nem alapítanék lakóautóban. Nyaralást nagyon élveznék így, szívesen bejárnék néhány országot.

2017. jan. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!